Ceny Thálie 2010 (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2011, 80 min

Ondřej Kepka

Účinkují:

Antonín Procházka

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

Nádherná dojemná řeč velké herečky Jiřinky Bohdalové. Je to dáma a čertík jako zamlada. Neskutečné, ale reálné a důkaz platnosti tvrzení o tom, jak člověka naplňuje práce, která je mu koníčkem i radostí...(28.3.2011)

Ocenění za celoživotní mistrovství v oboru činohra: Jiřina Bohdalová. BRAVO!!!(26.3.2011)

Večer cen Thálie v takřka stejném provedení jak jsme byli zvyklí z minulých let, ale pro mě s dosud nejkrásnějším závěrem. Jiřině Bohdalové to přeju z celého srdce!!!(26.3.2011)

Večer dobrý, je však smutné, že téměř všechny , i širší nominace zajímají jen pražská divadla .Je to nefér k oblastem, u nás v ZDCh máme výborné hry se skvělými herci, což se však do práglu nedoneslo. Jejich škoda.(26.3.2011)

Tak CENY THÁLIE předány a upřímně mi to přijde rok od roku horší! Nemám na mysli oceněné, těm to přeji, ale tu organizaci! Nikdy si nezvyknu, proč jsou nominovaní posazeni na jeviště. Divák tím pádem přijde o to napětí a překvapení z toho, kdo získá cenu za celoživotní dílo! A co mělo letos znamenat vystoupení nominovaných před vyhlášením dopředu na jeviště, to už mi hlava vůbec nebere! Děs… Kéž by se to příští rok změnilo. (Kéž se příští rok podaří sehnat dostatek financí na další vyhášení).(27.3.2011)