• dyfur

moja zaujímavosť: Nakrúcanie snímky prebiehalo v nasledujúcich lokalitách: Šarovce, Dražovce, Krásna Hôrka, Ladice, Malužiná, Vrátna, Zázrivá, Číčov, Donovaly, Mišúty, Lakšárska Nová ves, Bratislava. (dyfur)(27.9.2014)

Išli hudci horou, horou javorovou. Našli drevo krásno na husličky hlasnô...(7.12.2006)

Uher musel přehodnotit své kritické a novovlnné postoje z let šedesátých. Zůstal folklór, nádherná kamera, nádherná hudba a neuvěřitelné lokace. Příběh je řetězové ničení, trávení, střílení a proklínání plejády nejkrásnějších tehdejších slovenských hereček. Kvůli scénám u Dunaje mne napadl Kusturicův Underground a taky Touha zvaná Anada. Uher je pro mne chybující průkopník, Jan Křtitel slovenského filmu.(26.11.2011)

• - Nakrúcanie snímky prebiehalo v nasledujúcich lokalitách: Šarovce, Dražovce, Krásna Hôrka, Ladice, Malužiná, Vrátna, Zázrivá, Číčov, Donovaly, Mišúty, Lakšárska Nová ves, Bratislava. (dyfur)