Zoznam scénok:
Scénka 1. Jesse Jane, Erik Everhard;
Scénka 2. Stoya, Mick Blue;
Scénka 3. Riley Steele, Marcus London;
Scénka 4. Kayden Kross, Scott Nails;
Scénka 5. Jesse Jane, Kayden Kross, Riley Steele, Selena Rose, Stoya, Tommy Gunn;
Scénka 6. Raven Alexis, Ben English. (kaposlav)

Fiftis

Musím uznať, že to začalo celkom sľubne. Ale ako som videl, že to paroduje Top Gun, tak som mal kritickejšie oko. Naťahovalo sa to ako sopeľ, po 11 minútach žiadna šukanica, ani len nechcené vykuknutie kozičky a tak máte čo robiť, aby ste vydržali k tomu, po čo ste prišli. Treba ale napísať to najdôležitejšie. Príbeh snímky je lepší a prepracovanejší než porno scény. Ani efekty v stíhačkách nie sú až tak strašné. Čo sa týka toho porna, asi ako sa hovorí - koľko ľudí, toľko chutí. Mne sa to zdalo o ničom, opäť aj tu prevládajú umelé kozy a piloti sú samí potetovaní bývalí väzni, napumpovaní steroidmi. Potom je to menej uveriteľné. Niečo tomu celému proste chýba. Možno viac prirodzenosti. Na záver sme sa aspoň všetci potešili, že sa ušlo aj nášmu starému kapitánovi a že to dotiahol až do úspešného konca. ()

playboxguest

Musím uznat, že Digital Playground naprosto vynikají v grupáčích, předvedli se v Teachers a nezůstávají pozadu ani tady. Navíc i ty jebačky, které tomu předcházejí mají něco do sebe. Na Top Guns se prostě dobře kouká, je vidět, že má herecké obsazení kniply pevně v rukách a všichni se tu umí pěkně ohánět i mimo stíhačky. 80% ()

klapqua

Porno nepatrí k filmom, ktoré by som si bežne doma zapínala, ale tak ruku na srdce, každý raz za čas k tomu žánru zablúdi:)... Druhá vec, Stoyu som zaregistrovala už dávnejšie a vlastne ona je hlavným dôvodom, prečo som po tomto filme siahla:). Tá baba je kus!! Ak si odmyslím celú sexuálnu linku a všetky sex.scény, musím uznať, že príbehovo a aj herecky sa snímka doťahuje na mnohé Céčkové, ale aj Béčkové filmy. Vcelku pôsobivá výprava a na porno ozaj dobrá hudba!:) Kto by bol kedy povedal, že raz budem hodnotiť pornofilm...:D ()

Vitana86

Pro mě porno na druhou. F-14 a Jessica Stoyadinovich. Na to, že to je film pro dospělé, obsahuje obstojný render leteckých bojových scén. Pokud se na tohle podíval Anthony Hemingway, tak sám musel mít studem svůj ocas červený z toho, co si dovolil vypustit mezi lidi o 332. FG. A Stoya? Ta všechny ty přifouknutý blonďátý hajtry jasně válcuje. Prostě čtyři hvězdy a žádná řeč se nevede. ()