poster

Clownhouse

Horor

USA, 1989, 81 min

Režie:

Victor Salva

Scénář:

Victor Salva
(další profese)
 • Hunter2222
  *

  Jediné, čo stojí z filmu za zmienku sú klauni. Tých mám fakt rád odkedy som čítal Kingovo TO. No a ešte treba spomenúť atmosféru 80. rokov. Človek zo začiatku čaká na nejakú vraždu, fakt dlhý rozbeh, a keď tá vraždy príde, je absolútne mimo kameru. A samozrejme aj zopár tých ďalších, čo prídu za ňou. Takto znechutený som už dlho nebol. K tomu som nepocítil ani žiadnu hororovú atmosféru, možno trošku napätia. Za 80 minút to bolo pekne veľa nudy!(10.5.2010)

 • Bloody13
  ***

  Tři narušení vrazi utečou z ústavu. Schovají se v blízkém cirkusu, kde zabijí tři klauny, převezmou jejich kostýmy a začnou terorizovat tři děti - mladé bratry, jenž se ocitli sami doma. Klasický snímeček z konce osmdesátých let, kde si zahrál mladý Sam Rockwell, vyniká hlavně nápadem s vraždícími klauny. Obzvláště ten největší z nich, to byl docela děsivej bastard! I když to neni dvakrát krvavý, přesto mě to bavilo.(9.2.2010)

 • hladass
  **

  Takový slabší kousek, kde tři malé smrady, které bych s potěšením zabil taky, nahánějí tři maníci, kteří utekli z blázince... Nemůžu říct, že to bylo úplně špatné, atmosféru má film docela slušnou, ale chběl mi trochu větší počet mrtvol...A hlavní problém u mě je, že jsem se klaunů nikdy nebál, teda až na Pennywisse, ale to byl úplně jiný frajer...(26.1.2010)

 • darkrobyk
  ***

  Tři bratři. Nejmladší Casey je magor. Zdá se mu o klaunech tak dlouho, až opravdu přijdou a on zjistí, že chovat se jako pštros, je naprosto zbytečné. Nejhorší je, že nedokáže o skuečných klaunech přesvědčit ani své bratry, ani policii v telefonu. A pak už je navšechno pozdě... Místy docela příjemná atmosféra, místy však spíše komedie. Jakmile se hlavní postavy začnou chovat jako tupá hovada, jde vše do kopru. Většina filmu je nepříjemně utahaná, vražd málo a za oponou. Čekal jsem větší lahůdku. Přesto hodnotím jako průměr, úplná ztráta času to nebyla.(8.2.2017)

 • obitus
  ***

  Pred tim nez privedl na svet Creepera pohraval si Victor Salva s klauny. A s klauny se to ma tak, ze Obitus se jich boji a velmi pravdepodobne neni sam. Takove "It" je pro me skvelej film s totalne strasidelnym klaunem. V Clownhouse jsou tri a ten nejvetsi je pekne strasidelnej hajzl, takze v tomhle ohledu film splnil svuj ucel. Bohuzel zbytek nic moc, detsti herci si o zabiti primo rikaji stejne, jako scenarista. Nastesti se Salvovi obcas podarilo vytvorit celkem prijemnou atmosferu a natocit tak slusnej prumer. Klaunskej prumer.(9.5.2005)

 • - Po natočení tohoto snímku byl Victor Salva odsouzen za "sexuální obtěžování nezletilých" na hercích, kteří hráli menší role. Byl odsouzen k trestu odnětí svobody na několik let. (Dlee)

 • - Na dveřích Jefferyho pokoje visí plakát filmu "Rogue" The Outsiders (1983) Francise Forda Coppoly. (Dlee)

 • - První film Sama Rockwella. (Holina)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace