Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Milovnice hot rod Faith (Faith Granger) při své cestě objeví v Minnesotě jeden zachovalý kousek. Koupí ho a při jeho renovaci v něm najde zapadlý milostný dopis bývalého vlastníka Johnnyho (Timothy Luke). Začne tedy pátrat po jeho osudu, stejně tak jako osudu jeho životní lásky Bettie (Alexandra Holder). Postupně odkrývá složitý milostný příběh, ve kterém své významné slovo řekne i Johnnyho vášeň pro rychlá kola. (ČSFD)

(více)

Recenze (12)

hanagi 

všechny recenze uživatele

Je mi líto, ale tohle byl omyl. Teprve když jsem si přečetla, za jakých podmínek film vznikal, hodně věcí začalo dávat smysl. Jenže ani informace o omezeném rozpočtu a nadšení režisérky mé rozpaky nezmírnily. Možná bych byla smířlivější, kdyby v tom byla trocha nadhledu, kdyby to Faith Granger nepojala tak smrtelně vážně, kdyby sama sebe neobsadila do role vypravěčky příběhu, a kdyby alespoň hlavního hrdinu nepojmenovala Johny… ()

Pedross800 

všechny recenze uživatele

"TRUE LOVE NEVER DIES" a tento film aby vůbec vznikl musel být dělán opravdu s velkou láskou! Vůně benzínu a krásní veteráni všude kam se podíváš, to už dokáže zaujmout. Čekám pohodičkový film lahodící oku a dlouho se v tom duchu nese, aby z toho k mému překvapení nakonec vylezlo i drama. Vad na kráse se tady jistě najde dost, ale za tu vášeň s kterou ten film Faith Granger prakticky sama (jak poznáte ze závěrečných titulků) natočila a udělala a tu atmosféru půlky minulého století přivírám obě oči :-) ()

Reklama

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Jo jo, padesátky, to byly časy!! Těžko se hodnotí film, který měl rozpočet jen 25tis $, zasloužil by si rozhodně lepší zpracování a je to na něm hodně znát. Béčkové záběry, kamera či střih prostě smrdí na každém kousku filmu, i přesto jsem si Deuce of Spades užil - především díky milému obsazení a především díky mrakům rot rodů. Osobně jsem od toho čekal trošku něco jiného, než takovýto silný romantický/milostný příběh, ale s uplynulým časem mi to ani tak nevadilo a do děje jsem se v pohodě vžil. Proto tady přimhouřím oči (předpokládám jako většina diváků, kteří film zhlédli) a hodnocení trošku nadsadím. ()

ThomasCrown 

všechny recenze uživatele

Film, ktorý vznikol takmer zadarmo, pre potešenie a z lásky k hot rodom a ich zlatému veku. Nie sú to len bezduché závody na štvrť míle a bude to znieť pateticky, ale naozaj cítiť, že tí ľudia milujú autá. A kto by k nim aj nepociťoval takú veľkú náklonnosť ako ja, čaká ho romantická jazda za hľadaním minulosti hot rodu bez čelného skla. Je to maximálne nezávislý film o čom vôbec nesvedčia zaujímavé herecké výkony a Deuce of Spades vás chytí naozaj za srdce. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

"Někdo mi kdysi řekl, že vždycky jsme tam, kde máme být. Teď tomu věřím. Život je cesta. Víš, kde začíná, nikdy nevíš, kde končí........nebo jak. Není snadné najít správnou cestu. Někdy se ztratíme. Někdy zakopneme a spadneme. A pokud nemáme v rukou naší budoucnost, pak co teda? Je to osud nebo štěstěna? Nahodilý chaos nebo Bůh? A pokud je to Bůh a byla ti dána šance stát se nástrojem vyšší moci.......Dokázal bys to? Faith to dokázala, ale po zhlédnutí tohoto filmu by mně mohl někdo klást otázku, proč dávám plný počet hvězd? Tak já odpovím hned. Strašně moc fandím takovým lidem jako je Faith Granger, která do toho šla srdcem s pár hrstmi dolarů v kapse a nevzdala to i když podmínky při natáčení neměly vždycky ideální. Obdivuji její skoro chlapský zápal pro věc. Hot rod je spíš jejich doménou. To její nadšení a láska k rot hodu bylo téměř prodchnuto erotickým nábojem. A celou tuhle roadstearovou jízdou se současně line romantický příběh Bettie a Johnnyho. Já se tak ocitla v kině minulého století a usmívala jsem se prvním, roztomilým pokusům o jejich sblížení a byla jsem smutná tam, kde to bylo na místě. Příběh byl jak z červené knihovny, ale mně to vůbec nevadilo. K tomu příjemná dobová muzika a že to byli herci neherci jsem vůbec neřešila. Takže ta čistá pětka je hlavně pro Faith, takhle se totiž dělá film s duší a ona do toho dala všechno. Díky! Jako žena jsem si nemohla nevšimnout těch zářivě rudých, ale neslíbatelných rtěnek ? V té době ? :-) A zkuste dát někdy na mě, Douce of Spades Vás možná taky dostane. ()

Zajímavosti (8)

  • Práce na filmu trvala Faith Granger tři roky. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo v San Fernando Valley v Los Angeles. (ČSFD)
  • Režisérkou, producentkou, vydavatelkou, kameramankou a scénáristkou je Faith Granger, která si zahrála i jednu z hlavních rolí, jež je také její první. (ČSFD)

Reklama

Reklama