Prázdninový tábor (TV film)

• Francie

Komedie

Francie, 2010, 94 min

Myslím, že zdařile natočený zábavný film pro děti. I já se u něho celkem bavila. Záporné hodnocení si nezaslouží.(14.8.2011)

• Phobia

Jestli si libujete v dementních gangsterech, rozežraných spratcích a hlavních postavách s charismatem a inteligencí opruzených prdelí, pak by se vám "Prázdninový tábor" mohl zamlouvat. Já jsem po 15-ti minutách utrpení strčila prst do krku a hledala zábavnější, méně otravný program k obědu - třeba Nedělní chvilku poezie... Nehodnotím, s ohledem na fakt, jak rychle (ne dost rychle) jsem tu kokotinu odstřelila z obrazovky, ale nad jednu omšelou, pozvracenou hvězdičku by to asi nebylo.(20.8.2012)

• Hillock

Pokud se někomu zdá, že film je především pro děti, tak se mýlí. Francouzi jsou mi blízcí. Občas se chovají infantilně, proto takhle vyznívá i tento kus. Nicméně Češi ho nedokážou ocenit.(8.2.2018)

• nash.

Levná televizní ptákovina, ve které se všichni chovají dětinsky nebo hloupě a to včetně protřelých mafiánů. Takhle podobně si představuju zdařilé dílko napsané a natočené dvanáctiletými dětmi v rámci letního filmového tábora pro mládež.(8.7.2011)

Film je točen pro ty nejmenčí, myslím, že by ho neměli hodnotit dospělí. Jelikož by bylo jen záporné hodnocení. Jen málokdo se umí podívat na film očima dětí.(14.8.2011)