Režie:
Daniel AnkerKamera:
Dyanna TaylorHrají:
Gene Hackman (vypravěč), Jack Benny, Humphrey Bogart, LeVar Burton, James Cagney, Charlie Chaplin, Montgomery Clift, Bud Cort, Dan Curtis, Michael Dunn (více)Hrají
Gene Hackman (vypravěč)
USA
Nejlepší filmy:
Hořící Mississippi (1988)
Nepřítel státu (1998)
Nesmiřitelní (1992)
Jack Benny
USA
Nejlepší filmy:
Být či nebýt (1942)
To je ale bláznivý svět (1963)
Průvodce ženatého muže (1967)
Humphrey Bogart
USA
Nejlepší filmy:
Poklad na Sierra Madre (1948)
Casablanca (1942)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
LeVar Burton
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Kořeny (1977) (seriál)
Star Trek VIII: První kontakt (1996)
Kořeny (2016) (seriál)
James Cagney
USA
Nejlepší filmy:
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Raz, dva, tři (1961)
Bílý žár (1949)
Charlie Chaplin
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Charlie Chaplin: Revue (1959)
Kid (1921)
Diktátor (1940)
Montgomery Clift
USA
Nejlepší filmy:
Norimberský proces (1961)
Poznamenaní (1948)
Dědička (1949)
Bud Cort
USA
Nejlepší filmy:
Nelítostný souboj (1995)
Harold a Maude (1971)
Sladká Jane (1998)
Dan Curtis
USA
Michael Dunn
USA
Nejlepší filmy:
Loď bláznů (1965)
Boj o Řím: Část první (1968)
Boj o Řím: Část druhá (1969)
Ralph Fiennes
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Hlavní podezřelý: Cesta vzhůru (1991) (TV film)
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)
John Garfield
USA
Nejlepší filmy:
Těžká léta (1948)
Pošťák vždy zvoní dvakrát (1946)
Juarez (1939)
Ruth Gordon
USA
Nejlepší filmy:
Harold a Maude (1971)
Rosemary má děťátko (1968)
Konvoj do Murmanska (1943)
Oliver Hardy
USA
Nejlepší filmy:
Laurel a Hardy (1965) - a.z.
Our Relations (1936)
Pack Up Your Troubles (1932)
Rosemary Harris
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Hamlet (1996)
Holocaust (1978) (seriál)
Sluneční jas (1999)
Ben Kingsley
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Prokletý ostrov (2010)
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Kevin Kline
USA
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (2008) (divadelní záznam)
Chaplin (1992)
Volání svobody (1987)
Stan Laurel
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Laurel a Hardy (1965) - a.z.
Our Relations (1936)
Pack Up Your Troubles (1932)
Carole Lombard
USA
Nejlepší filmy:
Být či nebýt (1942)
Zelig (1983) - a.z.
Její komorník (1936)
Sidney Lumet
USA
Nejlepší filmy:
Manchurianský kandidát (2004)