On the Inside

Drama / Thriller

USA, 2011, 95 min

• IQ Tiqe

Nebýt Olivie, tak si tohle béčko nepustí málokdo. Proč taky, zbytek je noname osazenstvo. První půle se líně vleče, nudí a uspává. A jakmile se začne něco dít, řekněme tuctová romantika, která z té nudy optimisticky vyčnívá (plus na pozadí zní zajímavější hudba), přijde i hlavní zápletka, děj nabere spád, napětí, přijde i slušná lekačka a nepředvídatelný konec. Plus je, že není tuctový, ale to je i minusem, protože neni nikdo zvědavej na ponaučení, že hejzl, který se tím netají, hraje prim. Není to zlý za 2*, ale znovu bych si to nepustil. # [viděno: monitor, sluchátka, EN sub] # příběh 5 | hudba 5 | humor 0 | akce 2 | napětí 3 | pustil bych si znovu 4(19.7.2012)

Nádherný příběh z psychiatrické léčebny, kdo tam pracuje tak má můj obdiv, protože je to rozhodně nelehká situace a práce, a tady v tomto filmu oba dva hrdinové zahráli svoje role tak přesvědčivě, že jsem jim všechno uvěřila a nechápu tak nízké hodnocení, má to všechno co má mít vydařený film, emoce, drama, hudba která dokresluje celou situaci(30.12.2012)

Co tímhle filmem vlastně tvůrci zamýšleli? Jako drama z vězeňského prostředí to nefunguje. Reflexe vězeňského systému jako "lidského" v kontrastu se studenou doktorkou testující na vězních experimentální léky? Možná. Psychologická sonda do mysle vězňů, dozorců a psychologů? Ani náhodou. Nakonec ale stejně skončíme u toho, že bez pohledné Olivie Wilde po tomto zbytečném dramatu s podprůměrnými herci a slabým scénářem neštěkne pes, což je pro tvůrce smutná vizitka.(16.8.2015)

Tento film sa veľmi snaží hrať na city v tom zmysle, že nám chcú povedať, že aj človek čo mladého chalana kladivom zmláti na smrť má srdiečko a to, že má hlboký psychický problém zakorenení dakde v detstve ... oooo WAU ! no ale aspoň že je tu Olivia dala tomu trošku šmrnc ... ale to ste asi už vedeli :D(16.9.2014)

• grizly007

Nic nového pod sluncem tentokrát však v mimořádně nudném zpracování. Pamatuju jak se před 12lety psalo že Nick Stahl je nová hvězda Hollywoodu leč jeho kariéra je spíše na úrovni CÉ filmů. Jako tento. Účast Olivie Wilde chápu ta teď bere uplně všechno aby se dostala více na oči a pak už to pujde nahoru s kvalitou filmů. Snad.(14.10.2012)

• - Natáčelo se v Pittsburghu (Pensylvánie, USA). (BMW12)