Jasin je upírom, ktorý pre svoje prežitie nutne potrebuje nájsť nejakého smrteľníka a spraviť z neho nesmrteľnú bytosť, ktorá si bude užívať večnosť po jeho boku. Los Angeles je miestom, kde o kandidátov na upíra niet núdze. Jasinov klan má v hľadáčiku Taru, mladú blonďavú študentku. Ona sama je naklonená myšlienke stať sa upírkou, karty však zamieša Caleb, ktorý práve prišiel študovať do L.A. a rozumie si s Jasinom viac ako dobre... (beso74)

MaedhRos

Zfilmovaná Twilight+any-other-vampire-story slashfic. Eyecandy, mnoho nechtěné komiky a přehlídka roztomile špatného herectví. Pro slash (i blbý slash) mám tak nějak slabost, takže dvě... (Jen doufám, že bůh nezabíjí štěňátka pokaždé, když na ČSFD nadhodnocuji filmy - protože tyhle dvě hvězdičky by zabily dvanáctihlavý vrh.) ()

SOLOM. odpad!

O tom že existují filmy pro čtyřprocentní menšinu, jsem srozuměn už dávno, ale z pochopitelných důvodů je prostě nevyhledávám. Byl jsem proto překvapen, když mi můj přehrávač náhodně vygeneroval právě tento film, o kterém jsem až dodnes neměl ani tušení a dokonce jsem zjistil, že mám ve své filmotéce i dvojku. Naštěstí pro mě se to dalo s vypětím všech sil přežít až do konce. Jelikož si málokdy zjišťuju nějaké informace o filmu dopředu, pojal jsem podezření, že jde o film určený především pro gaye již po prvních minutách. Polonazí svalovci, kteří mají neustále potřebu se osahávat, toho byli jasným důkazem. Děj ala chlapecká variace Twilightu mě začal záhy doslova uspávat. Kdyby to mělo alespoň ucházející atmosféru (když už děj stál za…), snad bych i uvažoval o nějakém tom lichotivějším hodnocení. Bohužel takto mi Vampire Boys absolutně nic nedali a ty dvě scény, při nichž tekl pramínek oranžové krve, můj názor nezměnil. Věřím však, že nějakého homosexuálního diváka to mohlo zaujmout. ()

Tichošlápek odpad!

Stmívání je oproti tomuhle zlatý film. Když jsem se na to začal dívat, přemýšlel jsem nad tím, zda je to parodie (možná přímo na Stmívání). Bohužel ne. Je to odvar ze Stmívání, což si mnozí už mohou představit, jak to může přibližně vypadat. Možná že ani nepředstaví, jelikož je to mnohem horší. Jak bylo již řečeno, je to v podstatě porno bez porna. A jako třešničku na dort jsem se později dozvěděl, že SEXY Vampire Boys budou mít dvojku! Probodnout režiséra a sexy kluky kolíky. ()

Aluminium odpad!

Tento počin som videla už dávnejšie, no utkvel mi v pamäti. Doslova si tam vypálil miesto a pochybujem, že niečo alebo niekto bude tak schopný a vyženie mi to z hlavy. Twilight gay porno, bez toho porna. ()

jiri.twist

No vidíte, a mě se to na rozdíl od ostatních vcelku líbilo, dalo se prostě na to koukat a na chvíli se odreagovat zrovna po náročném dni. Možná právě proto, že to byla taková skloubenina o ničem reálném v kombinaci s hezkými tvářemi a těly … 4334 ()

kolibricek odpad!

Ach ty moje katastrofo! Hodně špatná... prostě... ani nevím jak to mam nazvat. Snažil se tam vůbec někdo podat dobrý výkon?? ()

PO007 odpad!

Čo to malo znamenať Twilight sam o sebe nič moc a ešte k tomu teraz to bolo v gay verzii. Totálna somarina ako sa niečo také mohlo podpísať. Dokonca sa plánuje aj 2. Na ňu sa rovno vykašlem už toto som mala problém pozrieť a to som pretáčala !!! ()

kalerme odpad!

Otřesné provedení rádoby dramatických scén poslepované špatným scénářem a doplněné "hudbou", která se k ději a scénám vůbec nehodí. Dejme stranou gay tématiku, a najdeme lehký nádech Twilightu: nový kluk, který přijede do školy? Čtyři upíři, kteří vejdou na školní pozemky nápadně připomínají scénu s jídelnou. Také nechybí historka o tom, že upíři by mohli přežít na zvířecí krvi a skutečně nezemřou na slunci. Celkově tomu chybí jakýkoli dějový náboj, a řešení problému je vměstnáno do posledních 4 minut filmu (a že jim to trvalo). Rozhodně to nestálo ani za přemlouvání, že se to třeba do koce filmu zlepší. Nezlepší. ()