Chrome Hearts

Chopper Chicks in Zombietown

Komedie / Horor

USA, 1989, 86 min

• Paldini

Od studia TROMA jsem teda čekal větší úchylnost. Titul filmu sliboval dost hodně a ono to zas až tak skvělé nebylo. Do malého městečka někde uprostřed pouště přijíždí partička patřičně "drsňáckých" motorkářek, aby si tady užila sex, pařbu a rock&roll. Avšak místní hrobník provádí na mrtvolkách, které ve většině případů přivedl na onen svět vlastní iniciativou, pokusy s podivnou oživovací tekutinou a oživlé mrtvolky mu samosebou zdrhnou a začnou v městečku páchat neplechu, což milým motorkářkách trochu narušuje idylku. Kdo čeká hororové, akční, gore orgie s nádechem komedie, tak se nedočká. Napětí je nulové, akce je špatná, protože holky jsou sice pěkné, ale taky dost neobratně prkenné a zombíci jsou naprosto neškodní. Takže jediným kladem celého filmu zůstává Don Calfa v roli hrobníka. Tenhle béčkový polobůh je naprosto úžasný a svým výkonem překonává dokonce i takový kultovní part, jaký předvedl v Návratu oživlých mrtvol.(6.4.2006)

Troma a její další film,nepíšu pecka,protože tohle není kdoví jaký jejich klenot. Motorkářky a úchylný hrobní je dobrá kombinace,ale bouhžel režisér jí málo využil. Ale zas tak sjem se nenudil,tak dávám tři hvězdičky.(17.2.2010)

tenhle film je z roku 1989, a ne 1991!!!!!!!!!!!!!!!!(3.3.2010)

• drankeryth

Joooj, toto je slaby film od Tromy. Zombici v zapadnutej diere dostali chut na cerstve ludske maso. Ja som sa pri tomto filme nudil a bol to pre mna prepadak,ale ako pozeram tak dostal dost velke hodnotenie, preco?(10.12.2010)