Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

AllShallFall odpad!

Parta trapáků v čele s Genzerem a Suchánkem v pozadí ,neustále chlemstajícíse trapným scénám, publikum, mě ale opravdu nevzrušuje. Telepíčovina... ()

Okara

Přesně toto mi na obrazovkách chybělo! Naprosto si mě tihle čtyři magoři získali. Improvizace je co se týče humoru jedna z nejmocnějších zbraní a když se k tomu ještě přidají čtyři fajn šprýmaři a pár dobrých námětů na hry nemám tomu absolutně co vytknout. Zatím viděny všechny díly a netrpělivě čekám na další. P.S. Ondra rocks! Edit Tak s novými epizodami to jde do háje, vynucené osahávání ostatních navzájem, především ze strany Geni, mi začíná lézt na nervy. A i to, že se z toho stává mainstream. 70% ()

Slartibarkfast

Ojediněle docela vtipné. Jen kdyby to nebylo tak blbé a plné nesympatických (ne)herců, za něž se divák dost často až stydí. O prvenství v tom, kdo mne nejvíce sere, pak bojují Genzer a Dangl. Když na konkurenčních programech dávají Sex ve městě a Radí vědmy, vydržím se na to dívat klidně i pět minut. 30% ()

CaptainNor odpad!

Jestliže je tohle výsledek naší touhy a víry v lepší zítřky na kulturní frontě v roce 1989 a stav českého humoru a televizní zábavy, potom pán Bůh s námi! Pokud si zasloužím trest, že to hodnotím na základě pouhých vteřinových upoutávek a žádný díl jsem ani neviděl, pak Pomo do toho. Hrdinsky ho přijmu ()

LoLaa

Nechápu, proč je Partička přesouvána stále na pozdější vysílací čas, když začíná být čím dál oblíbenější.Jinak výborná show, která ukáže, kdo je doopravdy dobrý herec schopný improvizace v každé situaci. Dle mého názoru to v tomto ohledu vyhrává Ondra Sokol na plné čáře. Jen škoda, že jsou účinkující stále stejní, ráda bych viděla i jiné české či slovenské improvizující herce. ()

korbitch22

Tak to je smutná verze skvělé Ruské Rulety....hoši teda klesaj a klesaj,sem tam se usmějete ale spíš vás bičuje stud,trapnost a zoufalý pokus o vynucený vtip za každou cenu.Hochům už asejc odzvonilo :-( nehledě na to,že poskakování Suchánka s Genzerem je vtipné jednou,dvakrát,ale po tisící už těžko,humor pro mentálné retardované,staré nebo puberťáky na trávě.Takhle trdlíkovat a poskakovat může každej druhej. ()

Marze

Vedle skvělých okamžiků i hodně dětinských, ale to patří k tomuto typu pořadu (hodnotím červnový díl 2017). ()

ainny

K 18.6.2012 - 2.326 fanoušků a 72%. Asi jsem divná, ale mě to nějak nebere. Genzer se Suchánkem už se mi dávno okoukali a dneska už mě nebaví. To si raději pustím tydýta Pavláska a motorkáře Kotka. Ti mě rozesmějí i po padesátý. ()

packa odpad!

Necítím se ani trochu špatně, že dávám odpad po shlédnutí jediného dílu - víc bych nepřežil! Ještě že se uvedení Partičky nedožili pánové Horníček či Menšík, kteří dokázali bavit vkusným humorem, předpokládám že by prokleli den, kdy překročili práh televize. ()

hrona

Zatim toho chlapci moc nepředvedli, překvapil mě jen pan Sokol, který jako jediný jakž takž pochopil, co se po něm chce, bez vedlejších skopičin. Jsem věrný divák slovenské verze, kde excelují Petra Polnišová a Lukáš Latinák. Pánové Suchoš z Geňou se budou muset hodně snažit a otáčet, aby dosáhli takového improvizovaného umu a oblíbenosti, jako Partička u našich sousedů. Je pravdou, že takovýto koncept pořadu určitě vnese nový vítr do našich TV, každopádně, chtělo by se k tomu postavit zodpovědněji. Po prvním odvysílaném díle začnu na 2 hvězdách a tajně doufám, že se sem ještě vrátím, abych mohl přihazovat. Bohužel, nedá se nic dělat, ale je to stále stejné. Koor díly, ve kterých hru neřídí Dano Dangl jsou naprosto příšerné a velmi stupidní zasloužily by jednoznačný Odpad!, ale zatim díky, bohu byly jen dva. ---- Postupem času to klukům začíná jít lépe a to je dobře. Akorát bych tam uvítal občas i nějakého hosta, ať se moc neokoukají. ()

SOLOM.

Hodně nevyvážený pořad, kdy jeden díl klidně označím za odpad zábavy a u toho druhého se směju od ucha k uchu. Suchánek s Geňou už nejsou, co bývali, ale občas mají dobré hlody a ti dva je slušně doplňují. Je ovšem taky pravda, že ten moderátor spadl asi někde na hlavu. ()

eraserhead666

Igor Chmela je Bůh! Je fakt, že je ten pořad kvalitativně a zábavně dost hodně rozkolísaný (např. veškeré hudební scény a hry přeskakuji), něco je křeč a nuda, něco mi naopak trhá rodidla i s bránicí. Co mě ale na pořadu sere nejvíce je Čurko, to je prostě největší trapák, jakého jsem na TV obrazovce dosud viděl. Škoda, že kluci mezi sebe natrvalo nepřibrali Táňu Vilhelmovou, protože ta, když jim zaskakuje nebo je jako host, je skoro všechny strká do kapsy. 3,5* ()

penylane

Naprostá špica současnosti. Jsem ráda, že se slovenská Partička přehoupla i k nám do Čech. Skvělé výkony a neohratelné scénky tohoto výborného pořadu. ()

becki_tu

Skvělý námět, který realizují v jednotlivých improvizačních hrách mistři televizní zábavy Suchánek s Genzerem, solidní komik Chmela a vtipem nabitý Sokol, kterého je pro Ordinaci opravdu škoda. 70% ()

Earl_23

Hodnotím po prvních asi 10 dílech, které byly výborné. Ještě se mi snad nestalo, abych se smál po celou dobu pořadu. Pro mě prozatím 4*. ()

Will_X

Úpřímně nechápu, co natom většina lidí vidí.. Pár dílů jsem shlédl, ale že bych se u toho tzv. "řezal" smíchy to ani náhodou! Nějaká hra-scénka se sem tam povede, ale jinak mi to přijde "nemastné a neslané". Nepopírám to, že jsem se párkrát uchechtl, ale to bylo tak vše. 25% ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj