Doteky osudu (TV seriál)

Touch

Dotyk

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2012 - 2013, 19 h 4 min (Minutáž: 26x43 min)

Kiefer Sutherland, Gugu Mbatha-Raw, Danny Glover, Titus Welliver, David Mazouz, Elijah Nelson, Mark Ivanir, Amy Sloan, Jude Ciccolella, Dahlia Salem, Monique Gabriela Curnen, Alan Blumenfeld, Anne Dudek, Ravi Kapoor, Tiya Sircar, Francis Capra, Bodhi Elfman, Don Harvey, Mark Rolston, Jeremiah Birkett, Katherine Kamhi, Maria Bello, Ian Gomez, Catherine Dent, Amir Talai, Zuleyka Silver, Saxon Sharbino, Olesja Rulin, Jonny Rees, Wade Williams, Melissa Ponzio, Randy Oglesby, D.B. Sweeney, Brent Jennings, Simon Delaney, Audrey Marie Anderson, Jamie Martz, Arturo del Puerto, Diego Serrano, Melissa Carnell, Leslie Stevens, London Vale, Charlet Chung, Kat Purgal, Katherine McNamara, Bernard White, Saïd Taghmaoui, Karan Soni, Natalia Castellanos, Yetide Badaki, Stephen Boss, Ravil Isjanov, Kristin Burke, Angela Gots, Elijah Alexander, Karen David, Aline Elasmar, Brian Groh, Jamie McShane, David Julian Hirsh, John Prosky, Amelia Rose Blaire, Anna Diop, David Ury, Sean McGowan, David de Lautour, Gabriel Luna, Brian Maillard, Ray Santiago, Christina Scherer, Rizwan Manji, Jeremy Luke, Allegra Carpenter, Preston James Hillier, Harvey J. Alperin, Alberto Frezza, Linara Washington, Lukas Haas, Adam Campbell, Kirk B.R. Woller, Dileep Rao, Ayelet Zurer, Isabella Acres, Wendy Benson-Landes, Mackenzie Astin, Patricia Rae, Rob Nagle, Candice Coke, Toši Toda, Castulo Guerra, Jaime Alvarez, Eric Lange, Keith David, Frances Fisher, Annie Wersching, George Wyner, Mykelti Williamson, Leland Orser, Travis Aaron Wade, Marcus Choi, Alec Medlock, Ron Rifkin, David Hoflin, Ron Yuan, Pasquale Cassalia, Tony Pasqualini, Camille Chen, Jim Piddock, Scott Michael Campbell, Joey Naber, Mary Stuart Masterson, Carlease Burke, Deidrie Henry, Kavi Raz, Yousuf Azami, John Getz, Susan Angelo, Peter Murnik, Maria Russell, Manuel Garcia-Rulfo, Scott Klace, Jackson Davis, Robert Romanus, Dante Brown, Franco Vega, Elena Campbell-Martinez, Gonzalo Menendez, Alexandra Peters, Olga Cramer, Matthew Glave, Mike Batayeh, Anthony Molinari, Mark Kelly, Patricia Bethune, Vincent Guastaferro, John Boyd, Rob Benedict, Natalie Lander, Corey Michael Eubanks, Ricky Russert, Noa Dori, Mari Morrow, Sean Carrigan, Rolando Molina, Vince Grant, Ursula Burton, Darrell Lake, Nadine Ellis, Wesam Keesh, David H. Lawrence XVII, Emrhys Cooper, Wasim No'mani, Bill Parks, Ty Haile

Komentáře uživatele L_A_D_A_S k tomuto TV seriálu

• Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Hodnocení po dvou dílech, zatím bez hvězd. Vypadá to slibně ale trochu se bojím Alcatraz syndromu tedy, že se v každym díle někdo potká s někym a tim to hasne. Nic víc se nestane. Také si pěstuju pořádnou averzi vůči hlavnímu dětskému hrdinovi který ač je "chytrej" tak si neváží ničeho a dělá jen samý blbosti. Být Kieferem Sutherlandem tak ho i přes jeho vysoký věk nacpu do babyboxu ať se o něj starají jinde. ********** Po dvou dílech už jsem se k seriálu nevrátil a ani to neplánuji.. Seriál mě nezaujal a nehodlám marnit čas na takovýho malýho spratka.(27.3.2012)