Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Slavnostní předávání televizních cen. Přímým přenosem večera provede K. Šíp.  Jak televizní diváci a čtenáři Týdeníku Televize hlasovali v kategoriích Osobnost televizní zábavy, Osobnost televizní publicistiky, Osobnost televizního zpravodajství, Zpěvák, Zpěvačka, Herec, Herečka, Pořad roku a Seriál roku? To se dozvíte v přímém přenosu České televize z Divadla Na Vinohradech v sobotu 2. dubna 2011 ve 20:00 na ČT1!
Slavnostním večerem vás i letos provede Karel Šíp. Ceny budou předávat slavné osobnosti (např. Jiří Bartoška), hrát bude MoonDance orchestr Martina Kumžáka, který znáte z pořadu České televize StarDance, a živě zazpívají např. Aneta Langerová či Tomáš Klus. Během finálového večera bude vyhlášena kategorie Objev roku, o čemž rozhodne SMS hlasování diváků v průběhu přímého přenosu, kdo vstoupil do Dvorany slávy, o čemž rozhodla odborná porota, a dozvíte se, kdo se stal Absolutním vítězem ankety TýTý 2010. Nenechte si ujít slavnostní vyhlášení vítězů v prestižním "souboji" čtyř televizí! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (7)

Handle 

všechny recenze uživatele

Nejdřív jsem se na to vůbec koukat nechtěl, ale po zhlédnutí jsem musel uznat, že to byl vlastně docela zábavný večer, který rozhodně neurazil! Karel Šíp byl dobře zvolený moderátor a ani ty jména vítězů nebyly tak špatné... :) ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Vždy je problém hodnotit předávání cen, ke kterému dochází každoročně. Právě takové je to s TýTý. Zcela určitě ale úroveň pozvedl Karel Šíp. ()

iampatrik 

všechny recenze uživatele

Celý pořad pěkně rychle odsypal, za to patří dík Šípovi - jeho vkusným humorem zpestřoval celé dění, také se TýTý obešlo bez všelijakých zbytečných vsuvek typu sponžoři, partneři. Co mě však potěšilo ještě víc je fakt, že si snad konečně lidi začínají uvědomovat, že televize Nova stojí za hovno (a nepomohly ani medajlonky herců, moderátorů a v některých kategoriích velká převaha nominací) ()

Cheeker odpad!

všechny recenze uživatele

Rozdávání cen? Za co? Udělali něco důležitého pro národ? NE!!! A každým rokem se mi, ty reklamy, hnusí víc a víc. ()

FireTight 

všechny recenze uživatele

I druhý díl "restartu" celého vyhlašovacího večera ukázal, že TýTý návrat na obrazovky České televize prospěl, protože cokoliv z produkce Novy je v tomto směru totální, ale TOTÁLNÍ katastrofa. TýTý 21010 tak bylo (opět) příjemným večerem s Karlem Šípem v roli moderátora. Vlastně mi vadily jen tři věci - některé vtípky Šípa, hódně krátké šaty Jandové a fakt, že zpěváka nevyhrál Petr Muk... :/ ()

Reklama

Reklama