Zombie Driftwood

Horor / Komedie

Velká Británie, 2010, 75 min

Tak toto bol vyslovene zombie metalový náter. Čo sa spáchalo so zombíkmi v tomto filme , sa naposledy podarilo " vykonať " s kanibalmi v " ISLAND of DAMNED ". Rozpisovať 2-slovný dej je nepodstatné a zbytočne by sa tento cirkus mohol uraziť . Musí Ti stačiť info , že pri jeho sledovaní absolvuješ metalpárty / zombie - rýchlovku / ochutnáš garden párty za účasti zombie classic orchestra , na ktorej Ťa síce steaky minú , ale v ponuke sú predľaktia na kdejaký spôsob , barman ohodený trikom RAINBOW / .....uff. Jasne blbinka , ktorú FF ( Filmový Filozof ) zakope , ale ten ani nie výsmech - ale mega výšker na zombie tému tam je. Že pravdepodobne každá maska v zábere ostala po filmovačke dľžna distribútorovi nejakú tú libru ? NO A ? Žiadna bomba a dokonca ani žáner . Ale ako kulisa - prečo nie ?(19.3.2011)

• mosnak

Nehorázná amatérská stračka :-( Pro ty co mi něvěří mám tady ochutnávku... http://www.youtube.com/watch?v=T9siQEi7mKM(20.4.2011)