poster

Steins;Gate (TV seriál)

 • Japonsko

  シュタインズ・ゲート

 • Velká Británie

  Steins;Gate

Animovaný / Drama / Mysteriózní / Psychologický / Sci-Fi / Thriller

Japonsko, 2011, 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cedr
  *****

  Časem cestující zápletka je nadmíru povedená a to zejména její zkušeně přesné dávkování v průběhu 24 epizod bez jediného hluchého místa. To co Steins;Gate posouvá mezi špičku jsou však prvotřídní dialogy a díky tomu dobře využitý prostor pro práci s charaktery. Navíc je to všechno namíchané tak, že je to chytlavější než chřipka.(30.12.2011)

 • Lettanea
  ****

  Pomalší začiatok ktorý sa prehupne do výbornej prvej polovice... Potom nasleduje úpadok pár častí dokola o tom istom a stále sa riešia "malé veci"... S napätím som čakal ako do toho zahrnú SERN a začne to mať grády ale nestalo sa. Podľa mňa hrozné mrhanie potenciálom, mohlo z toho byť niečo úžasné, takto je to len nadhodnotená háremovka...(6.9.2014)

 • SonGokussj
  ****

  Po shlédnutí sedmého dílu (prozatím ongoing) už sem prostě musím komentář přidat. Z počátku velmi "podivné", ale dnešní díl mi přidal mrazení v zádech. Jsem neuvěřitelně zvědav, jak bude příběh pokračovat. Něco k samotnému seriálu. "gag anime" "sci-fi anime" "drama anime" "mystery anime", můžu ho popsat mnoha slovy, ale nic vás nepřipraví na to, čemu budete čelit. Každá z postav je velmi propracovaná a věřím, že všichni zahrají svou roli. Vývoj je na začátku pomalejší, ale umožní více se vžít do hlavních aktérů. Mad scientist Ookabe je posedlý výrobou stroje času. A jak je vidno, nejspíše se mu to i povedlo. Kam budou následovat jeho další kroky? Prozatím velmi - veelmi silných 90%. Po shlédnutí 14. dílu prostě musím přidat komentář. Takhle MOC na mě za tuto sezónu (možná i minulou, předminulou) nezapůsobilo snad nic. Toto anime je naprosto jasný favorit této sezóny, tohoto roku, naposled jsem měl podobné pocity v průběhu The dissappearance of Suzumiya Haruhi, kde jsem měl opravdu šoky úžasů v nitru těla. Podobné teď zažívám i zde. Pokud to nepo***ou, budu toto anime doporučovat jako jedno z mých TOP. Prozatím velmi velmi - veeelmi silných 95%. Edit [29.11.2011]: Vidím, že jsem zapomenul na celkové hodnocení :-) Stojím si za vším, co jsem řekl (tím kladným). Nic lepšího v tu dobu nevyšlo. Až na pár drobností prostě dokonalé. Ten konec byl... Naprosto... :-) Však se koukněte sami! 96% Edit 25.05.2017: Lehké vystřízlivění, i když jde o kvalitní příběh, hlavně z první poloviny, slovy jednoho youtubera půl série dělá věci, které se snaží druhou půlku série od-dělat a to je vlastně vše. Jakmile je půlka série, přehoupne se to v nudnější příběh, který je až moc inspirován hrou... Konec to opět pozvedává. Snižuji trochu hodnocení. Final 86 %(17.5.2011)

 • Kicune
  ****

  Na toto anime mě nalákalo aktuálně (květen 2012) velice vysoké hodnocení na Anime News Network. Po prvních pár dílech jsem si ale nad takovým úspěchem na ANN lámala hlavu. Téměř třetina seriálu rozvíjející celý koncept posílání sms zpět v čase a následné změny reality byla, řekla bych, až nezajímavě nudná. Představování nových postav a jejich chování mě dokonce občas i štvalo. Ovšem poté, co se seriál opravdu rozjede, stojí to za to. Jen jsem se trochu bála opakovaček jako ve druhé sérii Haruhi Suzumiyi, ale nakonec se nekonalo. Po nudné třetině seriál konečně nabral spád a člověk už i chápal, o co tvůrcům jde. Přičteme li k tomu pár až dechberoucích zvratů, občas i drsnost některých scén, celkem ucházející logiku a vývoj postav, jedná se o nadprůměrnou sérii, která ovšem postrádá něco, co by se mi zavrtalo pod kůži. Nakonec celkově trochu suchárna, která ovšem se nesnaží hrát příliš na city, ale ničím ani příliš neohromí. Objektivní hodnocení - 4 hvězdy, subjektivní o hvězdu méně.(22.5.2012)

 • John8
  ****

  Při sledování tohoto anime jsem musel neustále myslet na seriál Ztraceni, protože to bylo naposledy u nich kdy jsem cítil podobné mravenčení v zádech při odhalování jedné záhady za druhou, navíc díky dvaceti minutovému formátu se prakticky jedna vyřešila a nová čekající na vyřešení objevila se nová, navíc brilatně zvládnutná technologie cestování časem, škoda jen že se druhá polovina prakticky zastavila na místě, a dle mého zbytečně přeslazený konec.(30.1.2014)

 • - Seriál je adaptací stejnojmenné mangy ilustrátora Sarachiho Yomiho, která začala od 26. 9. 2009 časopisecky vycházet v magazínu Monthly Comic Alive, aby na ni v magazínu Monthly Comic Blade o několik měsíců později navázala série druhá ilustrovaná Kenjim Mizutou s podtitulem "Bōkan no Rebellion". (Conspi)