Já jsem Harry Potter

Režie:

Judd Apatow

Scénář:

Judd Apatow

Podívejte se na rozhovor s představitelem Harryho Pottera, Danielem Radcliffem. Nebo s představitelem Daniela Radcliffa, Harrym Potterem? Vypadá to, že dlouhodobé ztvárnění jedné filmové postavy zanechalo na tomto talentovaném herci neblahé následky… (J*A*M*A*L)

Arkanoid

Pointa vyplýva už z názvu, humoru je málo a nie je veľmi originálny, vtipy sú slabo vypointované a prvoplánové, skôr ide priživovanie sa na sláve série a slabý pokus o nejakú tú paródiu. Pár úsmevných momentov to má, no príliš málo, aby to neskôr nevypadlo z pamäti. ()

BluT

Parádní ukázka moderního suchého anglického humoru. Vemte to s nadhledem a rozhodně se bavit budete. ()

Sygi

Panebože to to opravdu někdo nepochopil ? Vždyť je úžasné, že si Daniel umí udělat legraci ze sebe a ze své role, do které byl zaškalutkován jako Harry. Místo aby proti tomu bojoval, tak se tomu postaví s humorem. Super ! ()

IvcaSammet

Vtipné to docela je, to nepopírám, ale Dan tu opravdu vypadá trošku šlehnutě :D Každopádně moc nechápu, proč je tady, na ČSFD, ale co už, tak i tak to je průměr, viděla jsem i horší, ale i daleko lepší videa z produkce Funny or Die ... ()

toi-toi

Video od Funny or Die. Jeden podarený vtip, inak to vyzerá ako keď sa kamaráti natáčajú na veľmi starý digitálny fotoaparát. ()

Venous666

Jako Harryho snesu, ale tady jsem nějak to nevydržel. Díky bohu, že to mělo pod 3 minuty, asi bych to jinak musel vypnout. Uvidíme po závěrečném dílu HP, jestli se chytne někde jinde než v Bradavicích. ()

noelcoward73

Celkem dobrý nápad a provedení, ale neškodilo by, kdyby byl rozhovor delší. Nechápu ty negativní komentáře. Jedná se přece o suchý britský humor! A v něm je možné snad cokoliv. Vzhledem k délce to do databáze ČSFD příliš nepatří. Myslím si, že to ale pochopí jen skutečný fanoušek Harryho Pottera a ne někdo kdo buď nesnáší Daniela Radcliffa, nebo ani po 11 letech neviděl ani 1 film. Ke shlédnutí zde. ()

tyna97

Aha :D Nějak to nechápu, celkem vypadal, jako by byl v hypnóze. Ten konec je dobrý, v celku to byl fajn nápad. ()