Beyblade Metal Fusion

• Česko Beyblade Metal Masters (více)
Japonsko, (2009–2013), 68 h 30 min (Minutáž: 12–25 min)

Předloha:

Takafumi Adači (komiks)

Aki Kanada, Kei Šindó, Kenta Mijake, Satoši Hino, Emiri Kató, Majuki Makiguči, Takehito Kojasu, Júko Sanpei, Miju Irino, Nobuhiko Okamoto, Kóki Učijama (více)

Série(4) / Epizody(199)

• Série 1 (2009) - 51 epizod

• Baku (2010) - 51 epizod

• 4D (2011) - 52 epizod

• Zero G (2012) - 45 epizod

Kwaichi

Keď som počul slovenský soundtrack, mal som dosť, predsa som dal tomu trochu šancu a trochu to nakoniec poskočilo v mojom rebríčku hodnôt. ()

Hashirama

Ty krávo, to je nářez.!...a Metal Masters způsobí ještě větší rozšíření zorniček...A jak řekl můj kámoš: "Ty kecy já neposlouchám, u toho někdy chodím i chcat, ale při zápase jim radíš, kdy maj použít jakej útok." ()

Lyx

Neviem prečo toľko hejtu na jeden hlúpy seriál. Mňa to celkom bavilo a aj keď je to podpriemer, tak môžem povedať, že to nebolo až také zlé. Jasné, na pôvodnú sériu to nemá, ale Metal Fusion je ešte oproti ostatním pozerateľný. Moje hodnotenie: 40% ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Bayonnet odpad!

Panebože proč? Původní beyblade mě poměrně bavil, důvod? bylo mi 8...... Tohle je totální blbost a prosím na ten dabing dohlížel kdo, zřejmně někdo kdo nikdy neslyšel kvalitní dabing..... ()

MartandBow odpad!

Velmi rychle jsem litoval , že jsem tu televizi zapínal . Přišlo mi to víc jako reklama než jako seriálový počin . ()