Reklama

Reklama

Zločiny z vášně: Náměsíčný vrah

(TV film)
  • USA The Sleepwalker Killing (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Neobvyklý zločin musí policisté řešit v případě Marka Schalla, který se objeví na policejní stanici celý zakrvácený a v šoku přesvědčuje policisty, že jeho tchyně je mrtvá a tchán vážně zraněn. Zdá se, že najít pachatele nebude těžké, protože všechno ukazuje na Marka, a ten je také po krátkém vyšetřování zatčen a ze zločinu obviněn. Mark však tvrdí, že si na nic nevzpomíná. Večer se necítil dobře a šel si lehnout, a potom už si jen pamatuje jak se probudil v autě, celý od krve a se zakrváceným nožem v ruce. Ani další členové rodiny nedokáží vnést do případu jasno. Markova manželka o ničem neví, o všem se dozvěděla od policie, která ji probudila ze spánku, stejně tak nic neví její dospívající sourozenci Tanya a Roth, přestože byli v domě v okamžiku, kdy došlo ke zločinu. Slyšeli sice hluk, ale nikoho neviděli. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

dogma97 

všechny recenze uživatele

Přestože základní zápletka působí na první dojem jako přitažená za vlasy, poctivé a detailní zpracování případu mě nadchlo. K maximálnímu hodnocení tak už scházejí jen maximální herecké výkony (platí i pro Hilary Swank). ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Jednou to běželo na Nově, a mě bylo něco kolem 10-ti let, ale dodnes si většinu pamatuji, tak se tady o tom rozepíšu. Může někdo, kdo je náměsíčný dojet ke své rodině, (tchánovi a tchyni), zabít je, pak odjet domů za manželkou a to vše pouze v náměsíčnosti? To je hlavní zápletka tohoto filmu. Poté dochází na soud, ale vrah si nic nepamatuje, tak jak může být usvědčen? Hodně dobrá zápletka, a myslím si, že i celý film. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama