Parlor

• USA Anarchy Parlor

Partia amerických študentov prichádza za nezáväznou zábavou do Litvy, malej krajiny vo východnej časti Európy. Všetko prebieha podľa plánu, až kým dvojica zvedavcov, Emy a Brock, jedného večera neopustí súkromnú párty, aby sa dali potetovať miestnemu "špecialistovi". Už čoskoro sa všetci presvedčia o tom, že odborníkov talent a manuálne zručnosti nespočívajú len v maľbe na kožu zákazníkov. (*CARNIFEX*)

J*A*S*M

Zlatej Hostel. Teenagerský rádoby cool (ne, není to cool) a drsný (ne, ani drsný to nijak moc není) exploitation s lobotomizovanými postavami. LaSardo na hraně parodie, Sara Fabelová daleko za hranou, stejně jako závěrečný zvrat. ()

Fr

„JE DOKONALÝ PLÁTNO“… /// Film, ve kterým Američtí turisti dostali to, co si zasloužili. Tatér, kterej používá řeznickou zástěru není moc důvěryhodnej. Těmhle turistům to ovšem nevadí, páč maj na sobě cedulky „přišli jsme se nechat sejmout!“. A tak studenti pláčou, žadoněj…. takže se vlastně nic zvláštního neděje. Je to přiměřeně blbý, s trochou násilí a krve, navíc se ani neleknu a ničeho nebojím. Nemůžu říct, že by mě to nebavilo, jen jsem asi trochu náročnější… (divák). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Fandím spoutanejm holkám, který vykládaj, jak zdrhnou. 3.) Thx za titule „Dracarys“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

ricci.s

Tak to už áno, exploiťáčiky Ricci ocení. Aj ja som si spomenul na Hostel, Turistas, Train, Captifs... ale veď takýchto kúskov bolo množstvo, a tento je výborný. Väčšinou chcú všade orgány, tentokrát stačí koža, z ktorej sťahujú zaživa. A ten Robert je tu taký romantický sympaťák, kto by to bol o ňom povedal (najlepšie sa naňho pamätám z krvavého nárezu Autopsy, v ktorom hral vtipného porcovača). Scenár taký klasický, akurát trochu z iného súdka, no prečo nie. Postavy sú rozhodne sympatické, gore kvalitné, obnažených kozičiek je tu taktiež dosť, chvalasatan nič, nad čím treba premýšľať, presne pre nenáročných krvilačných nadšencov ako som ja. No už sa teším na komenty typu "nižšie žánrové pudy" a podobne. Bavil som sa, dostal som všetko, čo som dostať chcel, a tú blonďavú nadržanú potetovanú mrchu by som si rozhodne želal minimálne na jednu / dve / 50 nocí vyskúšať. Človek ani nemá chuť súcitiť s kladnými ufňukanými postavami, keď vidí takúto suku :-) ()

EvilPhoEniX

Slušný, sice jsem čekal mnohem více krve a gore, drží se to poměrně na uzdě a příliš se toho nedočkáme, ale i to málo je v dnešní době spousta. Hrají zde moc krásné a sexy herečky od sexy brunetky, striptérky po neuvěřitelnou GOTH,SUICIDE,TATTOED,NASTY,BITCH! o kterou se s Riccim velmi rád budu dělit :D Robert Lasardo je fajn volba záporáka, také jsem si vzpomněl především na Autopsy kde zazářil nejvíce. Film má i obstojný vizuál, fajn tempo, slušný závěrečný zvrat a překvapivý konec a špetka povedené krve, takže slabší čtverec je na místě. 70% ()

Flipnic

Tak tohle sakra jo !! jo!! jo!! Nečekaný překvapení z ranku exploiter mixnutej "tortue-porn". Výborní jsou v něm záporáci, Robert LaSardo úplně divně ujetej psychopat, kterýmu není vidět do palice a nedaj se odhadnout jeho záměry. Pokérovaná kočka Sara Fabel je špičková záporačka, od které by si dal říct snad každej normální heterouš chlapskýho pohlaví, ale jen do chvíli, kdy by ho začala stahovat z kůže a mučit jak se dá. Film původně vsází na "prostý" stahování z kůže, ale poslední třetina je kopec násilí, krve a chcánků, který tečou z mučených obětí. Paráda plná nahoty, věznění, mučení, ponižování, soubojů na férovku a wtf závěru. Plnej počet nedávám, protože mi to nějak asociovalo Hostel, kterej naprsto nesnáším. Scény z klubů fajn, ale samoúčelný, potulování po ulicích nuda, ale jakmile se film přepne do sklepení-mučírny, je to to pravý, co se dá od exploiteru čekat. Povedlo se, ale jsou zde krutější kousky - Japonskej kult Gurotesque nebo Australskej těžkotonážní "torture por /revenge Daddy's Little Girl... (děkuji Stobardovi, že mě na to upozornil!! úplně mě to minulo!! dík kámo) ()

Dellamorte

Robino si istotne za úćasť v tomhle paskvilu vymohl aspoň to, aby keroval. Tato role mu proste nesedí ( na to je řada jiných samcov ) a to mi nevykecá ani on sám.Jindy energický záporák sa v tomto skuse stáva vykoľajený pochybným scenárom a zbytočne pohŕda mojimi sympatiami . 2- ()

George Stobbart

Partička mladých sa v Litve dostane k undergroundovému tetovačovi, ktorý má pre nich pripravené niečo viac než len tattoo. Robert LaSardo je familiárny, vytetovaný face, ktorý sa už po dekády objavuje v rôznorodých filmoch, ale v hlavnej úlohe som ho ešte nevidel. Tak (som) sa dočkal a celkom mu to sadlo; veď podľa očakávania mu záporáci idú. Ináč je to vlastne takmer bežná „hostelovina“, akurát, že z tattoo prostredia, takže nie je až tak opozeraná. Všetko je pekne natočené, žiadna amatérčina, herci sú tradične mladí a pekní, no dievčatá tam aspoň nie sú zbytočne a využijú sa vo vyzliekacích + sexuálnych scénach. A onedlho aj v mučiacich samozrejme - a nehovorím tu o žiadnom PG-13 uhýbaní mimo záber, ale o kvalitne spracovanom gore. Čo našťastie nie je čisto samoúčelné, film má v rámci subžánru aspoň nejakú hlavu a pätu, nenudí, občas ponúkne aj kúsok napätia či malý zvrat, svojský LaSardo má charizmu a celkovo to podľa mňa funguje tak ako má. ()

*CARNIFEX*

Partia Amerických študentov prichádza za odviazanou zábavou do malej krajiny, ležiacej vo východnej časti Európy, Litvy. Všetko prebieha podľa plánu kým dvojica zvedavcov, Emy a Brock, jedného večera neopustí súkromnú párty, aby sa dala potetovať miestnemu "špecialistovi". Už čoskoro sa všetci presvedčia, že jeho talent manuálnych zručností nespočíva len v maľbe na kožu zákazníka. Nemôžem dať tomuto snímku, napriek snahe o dokonale spracované gore, lepšie hodnotenie ako prvo spomínanému, porovnávanému Hostelu. Dôvod je pritom jednoduchý. Jednoducho na to nemá. A to doslovne ničím. Mňa nejaké holé cecky, či kundy, ako iných "roztrasených" užívateľov, rozhodne neohúria natoľko, aby som stratil čistú myseľ. Keď si chcem "zatriasť" vtákom, naťukám si do googla "Beeg - teen". Kým spomínaný, podceňovaný explo horor zo "Slovenska" disponoval množstvom originálneho násilia, tu je to všetko o jednom a to istom. Odrež si "kurie oko z päty" a máš vystarané. Keď chcem vidieť facky medzi ženami, kuknem si zápas Tysona s Holyfieldom. Nemožno povedať, že by ma "Parlor"vyslovene sklamal, no že by som výskal od radosti, akýže som to exploiďák po dlhej dobe vzhliadol, taktiež nemôžem povedať. Záverečné rozuzlenie potešilo, a len vďaka nemu sa samotný snímok vyštveral na úroveň troch hviezd. No je to skutočne s veľmi odretými ušami - 52,51%. ()

darkrobyk

Tak tohle bylo podle skutečné události stejně jako obstojnější Hostel. Skupina debilních Američanů se dostane do spárů tatéra, co stahuje na zakázku lidi z kůže. Zní to hezky, technicky už to taková krása není - stahování je mizerně udělané (tvůrci by se mohli přiučit např. u Stuarta Gordona) a gore efekty vůbec jsou skromné a odbyté. Vše je tak napůl - sex, napětí i práce tatéra a jeho pošahané učnice. Scénář je samozřejmě čitelný až hanba.... konec si nebylo těžké tipnout. Místy obstojná muzika, chvílemi ovšem nesnesitelná (k danému tématu bych očekával hodně ponurou dark wave), slušná kamera a několik scének, které potěšily (zjm. osud party pronásledující jednu z Američanek). Objeví se několikrát i solidní silikonky, jenže koho to v době internetu nějak výrazně překvapí. Z tohohle tématu by se dalo vytřískat více (to by se ale do filmu musel vložit minimálně C.Barker). Celkově 2,5* ()

Hrabka

Mám to ještě za potřebí koukat na filmy tohoto druhu? Klasická šablona - cizinci v cizí zemi (tentokrát to odnesla Litva), pár bláznivých domorodců, pár hrubějších scén, natvrdlý děj a ještě natvrdlejší chování tupých postav. Neříkám, že je to úplně zavrženíhodné, LaSardo i jeho pravá ruka jsou dobří záporáci, ale po většinu času jsem se moc nebavil a tím jakože překvapujícím rozuzlením to v mých očích spíš ještě víc pokazili. 40% ()

S.Quentin QUALE

Pokreslená Sara Fabel rozhodně ujde, škoda že nejstojí adminům ani za přidání na db (thx Ricci za korekci), no trocha digitálního šajze a třikrát stržená koža ze zad z exploitationu typu Hostel nic moc lepšího nedělá. Půlka herců je navíc dost otřesná, takže zdější čtverky u mě pochopení nenajdou ani náhodou. Ano, moc se takovéhoto netočí, ale tvůrci asi ví proč... 45% ()

pornogrind

Paradní krvavý nářez z prostředí tetovacího sálónu.Kde řádí skvěle hrající 'omalovánka' Robert LaSardo,kterému podle mého role parádně sedla.Určitě jsem od něho nečekal takovej výkon.Po průměrném filmu Autopsy mě tak mile překvapil.A ještě víc mě překvapila pokérovaná roštěnka Sara Fabel.Mńam.Kdo by si nedal říct.Pro mě jako milovníka tetování(ikdyž tetování je tady nepodstatný) je tohle parádní film plnej nahoty,chcánek a se spoustou krve.Rozhodně jsem se nenudil a určitě můžu doporučit.Tenhle film se vám bude chtít dostat pod kůži.U mě se mu to 100% nepovedlo ale i tak super zábava která si rozhodně zaslouží 4 hvězdy.Příště si rozmyslím kam půjdu na kérku :-D ()

kingik

Nepřiznaný čtvrtý díl Hostelu. Tak na mě z valné většiny působil torture porn příspěvek debutujícího dua Devon Downs/Kenny Gage. Ještě než dorazí miláček Eli Roth se svými kanibaly, navštívil jsem jistý tetovací salon, ve kterém chlápek s vizáží mukla zkouší novou, avšak velmi bolestivou metodu tetování. S heslem - já ti udělám tetování a ani ti nedám doporučení nevystavovat se s čerstvou kérkou přímému slunci, neboť slunce už stejně neuvidíš - mu jdou kšefty skvěle. Jeho tetovací salon nacházející se kdesi v podzemních prostorech láká na novou ozdobu těla, ale je to v podstatě mučírna, ve které se zákazníci zaživa stahují z kůže. Amy a její parta přátel doplatí na svoji důvěřivost. Okamžitě po pár úvodních vteřinách filmu jsem se ujistil, jestli fakt nesleduji čtyřku Hostelu s podtitulem Parlor, ale nic takového. Je však zřejmé, odkud tvůrci čerpali inspiraci. S trilogií ze stejného subžánrového ranku tento kus pojí hned několik styčných bodů. Američtí studenti se nacházejí na prázdninách v evropské zemi, v tomto případě je to Litva, jsou vlákáni do pasti mimořádně zvrácenou společnicí zvráceného tatéra, po městě řádí pouliční gang, studenti řádí na diskotékách a užívají si nezávazného sexu. V tom ostatním si však film kráčí svojí originálně zvrácenou cestou. Mučení mohlo být víc. Gore je povedené a působí realisticky. Postavy jsou dobře zahrané. Za zmínku stojí hlavně Crazy Bitch (na "bitch" s velkým B je kladen zvlášť důraz) Sara Fabel, jejíž excentrický vzhled spojený s tetováním od hlavy až k patě rozhodně utkví. Herci z řad studentů měli představovat jen jakousi náplň na mučícím stole, ale dokázali odehrát svoje party až nečekaně zajímavě. Největší prostor z nich dostala nadějná sympaťanda Tiffany DeMarco v roli vězněné Amy. Nejméně zajímavý byl hlavní zvrhlík v podání Roberta LaSarda, kterého tvůrci do hlavní role protlačili snad vůbec poprvé. Představitel kriminálníků všeho druhu z vedlejších rolí však nepřišel ve své kreaci s ničím extra navíc. Slabinou filmu je i to, že si po celou dobu neudrží svůj neotřele sevřený ráz. Ten hlavně opadne s příchodem závěrečné pointy, která hned několik kladných postav postaví do jiného světla. A nepřišlo mně to až tak přesvědčivě funkční. Určitě tenhle film není pro každého. Pokud je vám odporné násilí na lidském těle, fakt si to nepouštějte, i když je to sebe líp natočeno, nebude vám to v takovém případě po chuti. Pokud chcete okrajový hororový subžánr přece jen premiérově vyzkoušet, očekávejte příval (odhalených) koz, zadků v tangách, zvýšený výskyt slova "fuck", několik hardcore mordů a skvěle nasazené tempo, s nímž film dobře odsýpá. A jestli přemýšlíte o pěkném tetování na léto, zvolte raději omyvatelný obtisk, neb po tomto filmu do tetovacího salonu ani nepáchnete. 90% ()

Kudly4

Hodně kvalitní gore, kvalitní cecky, kvalitní bloncka. Herecky hodně slabé = postavy klasicky na facku, příběhově 1000x omleté a ten konec snad ani rozebírat nebudu. Gore - cecky - bloncka = 3*. Každopádně díky tomu Gore fakt doporučuji a ušla i atmosféra. ()

Arsenal83 odpad!

Že horor, veď to bolo trápne. Od začiatku nič len sex, sex, sex a do toho potom primiešali následne samú krv. Tá potetovaná pizda pôsobila, ako keby na ňu namaľovali glóbus, to sa nejakému chlapovi páči? Ani do porna by nebola dobrá, a to Rosenberg je iný úchyl. ()

Nettrass

Saďouři si bezesporu přijdou na své. Já měl půlku filmu pěkně stažené půlky. Běžným smrtelníkům nedoporučuji film stahovat // pozor spojler // a zvláště se vyvarovat vlastního stažení( třeba z kůže). Jak říkají osvícení autoři: ,,Stahovat je zločin,,... Hodnotím podle pocitů a ty byly hustý. ()

Pítrs85

Kdyby výtečný Robert LaSardo dostal pořádnější kůži ke zpracování a ne bandu cvičených opic, co si hrála na herce, tak bych neváhal v hodnocení ještě přitlačit, protože jeho tetovací salón je určitě větší zábava než třeba typově podobný a o mnoho profláklejší Hostel. Navíc nikdy bych si byl býval nepomyslel, že je hlavní město Litvy tak moc pěkný... Druhá výtka pak ještě míří na mjůziku, tohle si říkalo o mnohem nadupanější soundtrack (aneb chce to systém... System of a Down, například). Ale jinak je Ramirez zase jednou spokojenej, svěží, krvavej, drsnej... teda ten horor, ne já :-), paráda, naporcovaných Amíků není nikdy dost... ()

JASON_X

Nechtěně mě pobavilo, že ve Vilniusu je údajně tolik mladých a bohatých a sexy Američanů a Američanek, pařících na tolika sexy večírcích, ačkoliv naprostá většina Američanů by nejenže nedokázala (ani přibližně) najít nějaký Vilnius na mapě, ale navíc o něm (ani o nějaké Litvě) nikdy v životě neslyšela. Vzápětí mě pobavila scéna s prostoduchou buchtou obdivující "úžasně staré" podobizny na stěnách, které evidentně maloval nějaký druhořadý mazal na zakázku filmového štábu za pár babek. A při následující vrcholně trapné scéně s pokérovanou čůzou (bezkonkurenčně tou nejotravnější postavou celého filmu) už jsem nad filmem zlomil hůl, zařadil ho mezi dementní amatérskou popcornistickou rádoby mondénní sračku (přesněji mezi NEZÁBAVNOU dementní amatérskou popcornistickou rádoby mondénní sračku), a jal se ho s odporem proklikávat. Bezostyšná imbecilita scénáře, i těch několika málo dialogů, které jsem při proklikávání zachytil, mě vrcholně urážela. Jen LaSardovi to se skalpelem slušelo, ale to stačí tak na jednu slabou hvězdu. ()