Posedlá zlem (TV film)

John Duffy

Scénografie:

Robb Wilson King
  • Morholt

Televizní duchařina se strašidelným domem a frustrovaným strašidlem, kterému z té dlouhé samoty začne prostě hrabat. Pár náznaků atmosféry, celkem sympatické obsazení a dva tři slušné momenty, ale platí, že s vizuálem strašícího děvčete se dalo udělat trochu víc. Jinak je tu bohužel strašně vidět, že scénář je sesmolený na koleni a jeho tvůrce se ani nenamáhal se těm největším klišé vyhnout. Ale jednou se to vidět dá, to zase jo. 40%(6.12.2015)

• cariada

Jak otřepané a nudné. Rachel po rozvodu se dvěma dcerami si klidně koupí dům (to mě poser za co?) A v domě světe div se straší a tak šup vyhnat ducha. Úvod nudný a dal se naprosto vypustit a začít jen tím, že se stěhují do domu. Název je hodně zavádějící, neboť o nějaké posedlosti tam nemůže bít vůbec řeč. To že se pár minut chová jedna z dcer divně, z toho posedlost nedělá. Tady je snad všechno špatně, atmosféra nulová, děj žádný, či naprosto ohraný.(15.10.2016)

• k.rakonos

Po rade vybornych ducharin typu Insidious, V zajeti demona, Ouija, Chran nas od zleho byl tohle zly sen. Slaboucke, nenapinave, kdy jedine leknuti bylo, kdyz mi ze stolu spadl TV ovladac. Jakz takz slusne herecke vykony se sympatickou nemeckou maminou, ale jen kvuli nim tento film proste nadhodnocovat nemohu . Melo me varovat to, ze to davaji v TV od 20 hod a druhy den opakuji po obede..(5.12.2015)

• wooloong

Tak to byl pořádnej horor, fakt děs! Nejvíc mě děsila ta hromada klišé, které se běžně vyskytují ve všech emerických filmech. "Mám tě ráda mami / tati / babi." "Jsi silná, to zvládneš." "Máme za sebou těžké období, teď už to bude jenom dobré." "Uděláme si hezký den, půjdeme nakupovat." "Pracoval příliš tvrdě." Běžně se přes to člověk přenese, ale tady byly dialogy sestavené prakticky jenom z nich a pořádně to tahalo za uši i za nervy. Jinak to bylo vcelku dost blboučké a pravděpodobně i pro blbé. Předvedu přibližný dialog. Chlapík se noří do díry za zdí a říká: "Teď vyndám to prkno." A světe div se, fakt vyndá to prkno. "A teď se zkusím tou zdí probourat." Hádejte, co udělá? A stejně užvaněně probíhá celý film, takže když matka prohlásí: "Teď už jsme tady úplně v bezpečí," schválně, co byste asi tak čekali?(7.12.2015)

Klasický haunted-house horror. Matka s dvoma dcérami sa presťahujú do domu, v ktorom straší. Pokiaľ si potrpíte na originalitu, tak tento snímok môžete s čistým svedomím vynechať, pretože je to také otrepané, až sa vám z toho hlava zatočí. Jediným výraznejším plusom je to, že keď v stenách domu nájdu zamurovanú kostru, ešte to nemusí znamenať, že duch je oslobodený a všetko je v poriadku. Celkovo to nebolo zlé, lebo atmosféra tam bola, ku koncu ma to však začalo trochu nudiť, takže to zhodnotím len ako priemer.(6.4.2011)