Half Moon

všechny plakáty

ricci.s

Horor o vlkolakovi a prostitútke. Bol to samozrejme po obsahovej stránke odpad - nudné, amatérske a zle zahrané. Kým sa niečo začne diať, už to aj končí. Navyše keď som videl tú "efektnú" premenu človeka na príšeru, tak som sa takmer zadusil smiechom. Záverečné pokusy o gore boli už len obrovským zúfalstvom. Lenže problém je v tom, že sa mi páčila sexy hlavná hrdinka. Ona jediná určite nepatrí do odpadkového koša, preto tá jedna :) ()

Dellamorte

...v tomto prípade som bola ešte zhovievavá , ak by som totiž chcela udeliť bodík , tak by som si ho musela požičať - to však nerobím nikdy. Tu sa už nedá hodnotiť ani snaha o snahu. Možno predimenzovaná reakcia , ale tak to cítim. Zbytok si doplň. ()

Azrael odpad!

No…tak co říct k filmu kde hrají pornoherečky ale porno to není.K filmu který má být horor ale na jakýkoliv prvek hororu tam nenarazíte!Už od začátku sem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet.Režíroval to zajisté nějaký odborník proto že zpomalovací scéna která působí tak že herci sami zpomalení dělají je vskutku neuvěřitelná ovšem ani střih není úplně k zahození jelikož dlouho sem neviděl záběr na dívku která v jedné ruce drží injekční stříkačku a druhou drží dveře aby se k ní násilník nedostal pak nám tam hodí střih a najednou sou dveře zavřené slečna se o ně už jen lehce opírá a injekční stříkačka je bez jehly a navíc byla od začátku prázdná.O scénáři se ani bavit nebudu snad jen má to být horor přitom se celí film odehrává více méně v jedné místnosti(až na úvod) kde se postavy baví o nepodstatných věcech a nic kromě občasné nahoty hlavní představitelky se tam neděje až na poslední scénu kde je ta nejkomičtější přeměna ve vlkodlaka jakou sem kdy viděl.A na rovinu vám napíšu že u tohoto filmu se nemá cenu bavit o nějakých hereckých výkonech,atmosféře nebo smysluplnosti hold se asi někdo nudil :D.Tak že pokud i přes to všechno se chcete na tento film podívat tak vám přeji hodně štěstí. ()