Skupinka přátel si na víkend vyrazí mimo město, aby prozkoumali pobřeží a odpočinuli si. Plán se poněkud zkomplikuje, když jeden z nich spatří na jednom z odlehlých ostrovů krásnou a smyslnou mladou ženu, jak mává a křičí o pomoc. Ukáže se, že pokus o její záchranu je smrtící a oni musí dělat vše, co je v jejich silách, aby se z ostrova dostali živí. (Dlee)

darkrobyk

Postavte blba za kormidlo a on vás doveze do pekla... Tenhle snímek by asi obstál spíše jako drama, než jako horor. A možná by pak i skončil jako červená knihovna, a nebo také ne. Muž, jeho přítelkyně a její ex se vydají společně na moře. Ex dostane nakrátko kormidlo do ruky a zavede plavidlo k ostrovu, kde se skrývá mýtické zlo. Jako nápad dobré, provedení mizerné. Vrcholem strašání jsou halucinace především obou mužů, když se jim siréna dostane do hlavy. Čekal jsem kopici zamordovaných postav (ne kopici odleželých mrtvol), výživný masomlejn a hrůzu nahánějící sirénu - tipoval jsem si, zda bude mít ptačí křídla, nebo rybí ocas...takže nic. S takovou Bytostí z hlubin (2001) se to nemůže srovnávat ani omylem. Nejlepší je asi úvodní scénka se stopováním - alespoň má jisté napětí... ()

LIVINGDEAD

OBSAH:Trojice přátel vyrazí na víkendový výlet. Jejich cílem je pobřeží, kde si chtějí odpočinout od města. Vše probíhá dle plánu. Vše se změní, když na ostrově uvidí mladou ženu.... Trojice vyrazí lodí na výlet. Podivná trojice. Žena, její přítel a její bývalý přítel. Kdo by v této sestavě vyrazil na výlet? Jedině snad nějaký bisexuál do trojky? Takže plují a plují a najednou uvidí na pevnině blikající zrcátko. vyrází tím směrem a najednou jim na loď skočí zakrvavený chlápek, který náhle umírá. Následně narazí na pomatenou ženu. Je to ale lidská bytost? Ne, je to Siréna. O Sirénách se píše: cituji: jsou bytosti antické mytologie kouzelné pěvkyně, které svým neodolatelným vábivým zpěvem lákají námořníky ke svému ostrovu, kde jejich loď ztroskotá na útesech. Tato Siréna je však jiná. Krutá a když zaječí, tak Vám prasknou bubínky.... Krásné barvy, zvuk, dobré herecké výkony, avšak než thriller mi to připadalo jako lesbické soft porno. ()

ricci.s

Horor o vraždiacej siréne tu myslím ešte nebol, takže prvé plusko by som dal za originalitu. Ďalej sa to odohrávalo v peknom prostredí a hrali tu celkom sympatickí herci. Jednotlivé vzťahy medzi postavami však vyzerali asi tak, že keby sa horor v polovici zmenil na poriadny grupák, tak by ma to ani veľmi neprekvapilo. Na ostrove sa objavila krásavica, zaspievala, a všetkým začalo kúsok prepínať. Ale až keď našli na ostrove kvantum mŕtvol, tak ich konečne napadlo, že by mali vypadnúť, samozrejme také ľahké to nebolo. Ku koncu som bol sám prekvapený, že ma to začalo baviť. Celkovo sa mi to nezdalo zlé, pri tom počte nezmyslov, na ktoré dennodenne narážam, to zase nebola úplná strata času. ()

George Stobbart

Nenápadný horor o trojici výletníkov, ktorí sa z pobrežia pokúsia zachrániť mladú ženu, netušiac pritom, že ide o tzv. Sirénu, čo sa im následne stane osudným. Možno aj preto, že hororová téma Sirény vo filmoch ešte nie je moc vyčerpaná, sa mi toto jej spracovanie dosť páčilo. Je tu síce málo hercov, ale sú schopne vybratí (obzvlášť ženská časť osadenstva), od začiatku do konca sa to odohráva v krásnom prostredí, s príjemnými letnými zábermi a celkovo vydareným audiovizuálom. Aj keď film nie je príliš strašidelný či krvavý, mne sa páčila hlavne jeho neistá, priam až hypnotická atmosféra, ktorá z pôvodnej, dovolenkovo vyznievajúcej zhustla až do takmer beznádejnej. Síce mi tu k väčšej spokojnosti chýbala ešte nejaká tá výraznejšia scéna, no i tak sa prikloním k vyššiemu hodnoteniu. ()

castor

Halucinace, hypnóza, průhledná košilka, vábivý zpěv, lesbické okouzlení, pozvánka na pohádkový ostrov.. ztráta času!! Britský průšvih bez alespoň lehce uspokojivých odpovědí od režiséra Andrewa Hulla, který se zřejmě (že by něco nepoužitelného viděl s trvalými následky už ve střižně?) ani nedožil premiéry († 2010). Přitom to nevypadalo příliš pitomě. Podivná sestava (bruneta, její současný a bývalý přítel) se vydá na širý oceán, scénárista chtěl, aby bez signálu uvízla na odlehlém ostrově, kde už na ni čeká vyzývavá česká modelka žijící v zahraničí Tereza Srbová. Následuje utahané a ničím zajímavé pobíhání po ostrově i ve vlastní hlavě, ušmudlaných 80 minut se neuvěřitelně vleče a postavy navíc nezklamou – začnou se ještě před změnou stavu vědomí chovat jako banda idiotů!! ()

pornogrind

Od tohoto kousku jsem rozhodně nečekal nic převratnýho. A přesně to nudný nic se mi dostalo. Takhle neokoukaný téma, který v sobě skrývalo velký možnosti a takhle to zazdít. Dlouhý, utahaný, bez akce a nějaké gradující atmosféry. Kromě výběru pěkné lokace a pohledu na zadnice hrajících žen film nemá co nabídnout. U mě je to těsně nad odpadem. ()

Campbell

Strašně ale opravdu strašně pomalej horor o tom jak parta lidí přijede na ostrov a tam je siréna. A ta podle legendy svádí chlapy y potom je vraždí. Co Vám budu povídat ten film je strašnej a nevím jestli jsem měl nějakou špatnou náladu ale film mi přišel strašně zdlouhavej a nudnej. Celou dobu jsem čekal co se bude dít a celou dobu se nic neděje. Aspon že herci kteří sice byly špatní byly celkem sympatičtí a konec i ušel. Ale dávám fakt hodně slabé 2*. šíleně jsem se nudil. ()

ARI50

Začátek velmi zajímavý ale pak všechno to co jste asi čekaly začalo upadat někam do temnot ale co už takhle to někdy bývá. ()

Morholt

Tak symsl to dávalo jen do vylodění. Pak si dal rejža tripa, zajedl to smaženicí z lysohlávek a způsobil chaos. A to ještě mírně řečeno. Jasno bylo zase až v samotném závěru. O Sirenách sice nikdy nic natočeno nebylo, ale tyhle mitologický potvory by si určitě zasloužily lepší zpracování, než tenhle halucinogenní škvár. 10% ()

hous.enka

Dost rozpacitej film. Dalo se z nej vytezit mnohem vic - alespon z hercu a prostredi. Herci jsou nic moc a vsichni jsou dost nesympaticti. Holka a kluk, ktery nevedi, co mezi nima vlastne je, a jeji ex (?) vyrazej na lod. Zvlastni kombinace. A kdyz se k nim jeste prida jedna holka-magor, co si mysli, ze je neco vic nez oni, tak - se nestane vubec nic. Ok, nekdo umre (tim nic neprozrazuju, tak to v hororech chodi). Ale mezitim se proste nestane vubec nic. Chybi zapletka, nejake otazky a hlavne: chybi odpovedi. Takze proste takovej nemastnej neslanej film o sirenach, ktere lakaly namorniky na svuj zpev. ()

ledzepfan

A hélemesekoukejme-překvápko....Jako jasně-je to trochu poloblbinka ale s velmi zajímavým castingem(chlapíci byli svým způsobem sympaťáci a obě ženské byly-ehm-poutavé.. :) ), nápaditým střihem, hravou kamerou-vlastně celé to bylo řemeslně hodně šikovně zpracované a ta lehká nízkorozpočtovost jen podtrhla tu badtripovou atmosféru, která se filmařům daří velmi dobře budovat.............Prostě velmi zajímavý(dost podceňovaný)film, který je ale-díky stylu vyprávění-poživatelný asi jen pro určité procento lidí.....Mě to sedlo parádně. ()

Eldrick

Siréna v podání český modelky Terezy Srbové je kurevsky otravná nemluvná kunda, která si lesbicky omotá kolem prstu velmi hot Annu Skellern (bože, v těch červených šatech byla luxusní) a heteroušsky dva kuřbuřty, a to je asi tak jedinej klad týhle mrdky. Zápletka téhle duchařiny je totiž tak triviální, jak byste jen od televizního režiséra mohli čekat. ()

Kosmik 1

Hodně, ale hodně podprůměrný film. Čekal jsem trochu něco jiného, ale v podstatě krom pohledu na dvě krásné holky film absolutně nic nenabídne. Škoda, nápad to byl dobrý, ale zrealizován mohl být trochu jinak. ()

Prochy38

Trošku přemýšlím, proč se to nikomu nelíbilo, ale tak názor je názor. Příběh hodně zvláštní, ale poutavý. Napětí by se dalo fakt krájet. A obě slečny byly moc moc krásné. Anna Skellern neskutečně sexy a naše Terezka se pěkně ukázala. Konec mě dost překvapil, ale i když to byl spíše podprůměrný film, nějakým kouzlem na mě zapůsobil, opravdu. Že bych slyšel někde z dálky zpěv? :) ()

M1k9 odpad!

Otázkou nebylo co se bude dít, ale kdy se to začne dít. Zasloužilo si to nějaký zvrat, který by film posunul do béčkových vod. 0/10 ()

uodevr

Když má film ušmudlaných 79 minut, z kterých se toho dobrých 65 neděje absolutně zhola nic, kvůli čemuž pak člověk musí počítat každou vteřinu, něco je špatně. A těch zbylých 14 minut, když se něco málo konečně děje, je zas tak chaotických, že i z toho má člověk lautr hovno. Má to zajímavou myšlenku a decentní herce, a to je asi tak bohužel vše. ()

Maw

říkal jsem si že toto tu ještě nebylo a že by to mohlo být zajímavé, ale je to jen nevkusný příběh sirény, která svou těžce otravnou písní spíše člověka dožene k šílenství než aby ho zhypnotizovala. Neskutečná nuda, podtržená ubohou pointou snímku zabalená v odporných hereckých výkonech a debilním chování všech hlavních postav...Tento film je ztráta čas... ()