Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film Generation Um režiséra Marka Manna sleduje jeden den v životě Johna (Keanu Reeves) a jeho dvou krásných společnic (Bojana Novaković a Adelaide Clemens). Den v životě lidí na okraji společnosti, lidí, kteří v rušném New Yorku putují bary, oddávají se sexu a netuší, kam je život dovede. (ssfan)

Videa (2)

Trailer

Recenze (20)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Dvě věci se tomu musí nechat, rozhodně to není typický kýč a má to docela nepředvídatelnou pointu.Experimentální haluz, která dokazuje jaký je Keanu prostě divný a složitý člověk, na jednu stránku Neo v mega blockbusteru za miliardu, na druhou stránku nemluvný John v naprosto jasně předem odepsaném, složitém a absolutně divácky nevděčném "artovém" zpovídání lidí na těsném okraji společnosti dnešního šedivého New Yorku.Ze začátku jsem to Mannovi docela žral a pevně sem věřil, že jak se film pomalu rozvíjí a sleduje Johna, má našlápnuto na zajímavý a nedoceněný artový kus, bohužel od chvíle kdy John začne na kameru zpovídat ty dvě nesnesitelný čubky de to všechno doslova do prdele, "děj" se zastaví na jednom místě a vy jste nuceni sledovat kecy dvou slepic úplně o hovně a přitom to mělo takový potenciál, když totiž John sledoval New York kolem sebe, v jeho opravdové podobě, surealistické, šedé, z pohledu obyčejných lidí, mělo to co říct a Amerika najednou nevypadala tak růžově, jak nám jí Hollywood s chutí cpe dennodenně do palice.Bohužel režisér se rozhodl ztočit po půl hodině příběh trochu jinam a kdyby tomu nenasadil tak dobrou pointu, šlo by to hajzlu úplně, přitom stačilo být v režii trochu svižnější a mohlo to být vážně dobré.Takhle je to opravdu na hodně slabé 3* a bez Reevese by to samozřejmě bylo nesledovatelné.Vážim si ho, že si občas prostě zahraje za pár piv v halucinacích svých kamarádů z nižší společnosti kteří mu prodávali drogy když mu zemřela rodina, na druhou stránku by se ale nemusel vyhýbat přeci jen ambicióznějším projektům.Mimo jiné kdyby někteří kreténi (ahoj FFilipCZ) dokoukávali filmy dokonce, nemuseli by zvracet v komentářích sračky a měli by si strčit svoje odpady do prdele, když film neviděli do konce.50%. ()

Malarkey odpad!

všechny recenze uživatele

Keanu se nechá v klubu na hajzlu překouřit kamarádkou a dělá u toho, že nevidí. Pak se vrátí k baru a dál pokračuje v řeči. Jeho kamarádka je v pohodě, nalitá, ale v pohodě. Dorazí domů, má z toho depku, že vede život úplně na hovno, ale večer se sbalí a znovu vyrazí do víru velkoměsta. Keanu už to nevydrží a začne mít chytrý řeči. Asi se mu ta kuřba nelíbila. ()

Reklama

burton odpad!

všechny recenze uživatele

"Dobrý den Same (volá Mann Rockwellovi), mám pro Vás nabídku, budu teď točit takovou sra*ku ze života městské spodiny, přesně role jak vyšitá pro Vás! Aha, jo, jo....zrovna točíte Sedm psychopatů....hm, no, tady v tom jsou všichni taky pěkně vymaštěný, moc by se Vám to líbilo. Hm, škoda, škoda. No, chápu Vás, nejste první, ani poslední, kdo mi odmítnul. Tak já asi teda nakonec budu muset cinknout Keanovi, ten zrovna nic nemá. Sice se mi do toho vůbec s tím svým sofistikovaným ksichtem nehodí, ale já to tak moc chci točíííít!!!!" ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Tento film nemá hluché miesta, on je hluchým miestom sám o sebe. Čomu sa to Reeves spreneveril? Absencia dialógov je znateľná už z toho, že len na začiatku tam kukáte na neho asi 5 minút ako žerie sendvič. Nič okolo sa nedeje, ten chlap proste len žerie. Dve ujačané nechutné pizdy sú vrcholom vulgárnosti a nezmyselnosti tohto výtvoru. ()

FFilipCZ odpad!

všechny recenze uživatele

Zprvu jsem se divil, jak tento film může mít tak slabé hodnocení. Keanu Reeves v hlavní roli, dvě krásné společnice, sex, bary. To všechno mě lákalo a sliboval jsem si od toho zajímavou podívanou. Ale dostalo se mi nesmyslného děje, pitomé kamery (někdy nezabírala hlavu, někdy nohy, půlka záběru pryč, rozklepaná, nekvalitní). Možná si to odpad nezaslouží, ale už jen kvůli tomu zklamání a kvůli tomu, že jsem film nedokoukal ani do půlky (a to se nestává často), prostě ten odpad dát musím. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama