Not Today

všechny plakáty

Pavel82

Zřejmě příliš "malý" film na to, aby mohl plnohodnotně obsáhnout vážnost tohoto tématu. Příliš jednoduchý, příliš přímočarý, příliš špatně zahraný, příliš špatně natočený, příliš naivní. Jakmile režisér/scénárista neví kudy kam, uchyluje se velmi otravně k Bohu a modlitbám...a vězte, že je to sakra promodlenej snímek. ()

Devilskitten

Při sledování tohohle filmu si člověk velmi rychle uvědomí, že má sám být v životě za co vděčný, je spousta lidí, spousta dětí na světě, které se mají mnohem hůře než my. Film se zaobírá velmi vážným tématem, tyhle věci nejsou nic, co by se mělo kdoví jak zkrášlovat a zlepšovat, aby to bylo úžasné k pokoukání. Tenhle film je sirová pravda, která vás má především informovat a obeznámit s vážností tématu, nic míň, nic víc a já jsem spokojená s celkovým dojmem filmu. ()

xxxLussyxxx

Než jsem si to pustila, tak jsem si myslela, kdo ví jaká to bude blbost. Ale ne, není to blbost. Je to film o věcech o kterých nemáme někteří ani tušení, že by se někde mohli dít. Je to film na zamyšlení. Zamyslet se nad tím co v životě máme, čeho jsme dosáhli a vážit si toho. Podle mě je to hodně povedený snímek. Donutí vás zamyslet se, nad spousty důležitých věcí, které považujeme za samozdřejmost. Herecké výkony byly hodně dobré. Vůbec nebyly špatné. Hlavní hrdina byl od začátku sympatický a tu jeho "bezmoc" a sem tam naštvanost jsem cítila až přes monitor. Cody Longo je hodně skvělý herec a rozhodně by ho měli obsazovat do více snímků. A za mě má film plný počet hvězdiček, protože si to zaslouží. A zasloužil by si i tu esemesku, kterou boužel nemohu poslat :( ()

Mikkys

Tenhle film jsem ani nedokoukal, jelikoz mě fakt nebavil. Jedna hvězdička je jen pro snahu ukázat lidem problémy chudých, ale bohužel na mě to moc nefunguje. ()