poster

Trias útočí (TV film)

 • USA

  Triassic Attack

Fantasy / Sci-Fi / Horor

USA, 2010, 84 min

Režie:

Colin Ferguson

Scénář:

Tripp Reed
(další profese)
 • mosnak
  odpad!

  Tak tohle je síla... v diskuzi je odkaz na celý tento snímek :-) Kdo chce nevěřícně kroutit hlavou asi 80 minut,tak doporučuji :-) Hnus za 0%(21.1.2012)

 • EmilHS
  ****

  Trochu mě překvapuje, že tady má film tak malý ohlas, vzhledem k tomu, kdo v něm hraje... Na druhou stranu je jasné, že když není český dabing a titulky, tak je trochu složitější ho shlédnout. A teď k filmu: Na tuto lahůdku jsem se chtěl podívat už hodně dlouho a dneska jsem se k tomu konečně dostal. Film mi přinesl hned několik zajímavých informací :D 1) viděl jsem tu nejvíce stupidní plážovou hru na světě 2) když střelíte chodící dinosauří kostru, tak se sice rozpadne, ale po chvíli se zase složí zpátky, zatímco pokud jí zničíte pomocí elektřiny, kostra zůstane rozpadlá 3) český dabing u těchto béček tomu dodává ten pravý šmrnc a bez něj to rozhodně není taková sranda 4) koukal jsem se asi na nejoriginálnější filmové monstrum ze všech 5) viděl jsem ty nejhorší americké vojáky ze všech béček, co jsem kdy viděl (včetně Poseidona Rexe nebo Krvavé dimenze). /// Film je sám o sobě poměrně vtipné béčko, kterému by sice prospělo trochu prostříhat ty rodinné road tripy sem a tam a romantické linky mezi Daenerys a tím šikanovaným klučinou, ale zase tu máme celkem vtipného obyvatele karavanu, který celý film pobíhá po městě pokrytý kravími bobky, šamana extremistu, patnáctiletého velitele americké armády a samozřejmě ty dinosaury no.. :D Existují i vtipnější béčka, ale tohle nebylo špatné, ba naopak. Kdyby bylo nadabované, vsadil bych se, že patří mezi legendy jako Varan vs Kobra nebo Zhouba Aztéků. ;)(3.6.2018)

 • Hezonja7
  odpad!

  Wat?Rly? po hodině filmu se to nedalo a byl jsem nucen scény jednotlivě přeskakovat!Jak vůbec někoho(Colina Fergusona) může napadnout aby dal dohromadu výplod největších hloupostí do filmu s ¨dinousaurem¨!!! na tenhle film jsem se podíval díky pouze a pouze mému osobnímu zájmu kvůli mě nejoblíbenější herečce Emilii Clarke,která byla jediným světlým místem na tomto filmu, ostatní herci absolutně bez duše si snažejí odříkat svou určitou roli, R.I.P. efekty, pan Colin Ferguson měl raději Emiliin potenciál využít v nějakém romantickém dramatu(ovšem bez toho kluka z Arménie či co to bylo. . ), i to by byl 100x menší propadák než toto, ani vlastně nechápu co tím chtěl režisér naznačit, ano chápu, nikdo nechce natočit špatný film, toto téma je extrémně odvážné a v rukou amaterů to nemůže dopadnout nijak jinak než katastrofou, přál jsem si abych sám sebe aspon přesvědčil na * ale to se fakt nedalo/ 10%(23.12.2015)

 • becki_tu
  odpad!

  Neskutečná haluz z produkce Syfy, kterou by měli promítat jako výukový materiál na filmových školách s profesorovým dodatkem "Tak přesně takhle se to, studenti, dělat nemá". Taky by mě zajímalo, kde se dá sehnat ten freeware prográmek na tvorbu digitálních triků, co použili trikaři. Škoda jen, že to tvůrci celé nepojali jako žánrovou parodii, ke které to mělo zatraceně blízko. A pozitiva? Je to místama dost solidní prča a hraje tam Daenerys.(26.9.2013)

 • Slickcz
  ***

  Suše hláškující hlavní představitel, okouzlující manželka v rozvodovém řízení, kraví exkrementy, oplácaná khaleesi, britský záporák a milenec v jedné osobě a několik nesmrtelný dinosauřích kostí, které pohromadě drží indiánská kouzla. Překvapil pokus o vývoj osobnosti jedné z postav. Nepřekvapily nádherně laciné speciální efekty. Trocha prostřihání by filmu určitě prospěla.(24.4.2017)

 • - Ve filmu ožijí celkově tři dinosauří fosílie – fosílie raptora, pteranodona a tyrannosauruse. (EmilHS)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace