Metallica: Orgullo pasión y gloria. Tres noches en la ciudad de México.

(koncert)

Nothing Else Matters - Hetfield/Ulrich
Enter Sandman - Hetfield/Ulrich/Hammett
The Wait - Killing Joke
Hit The Lights - Hetfield/Ulrich
Seek & Destroy - Hetfield/Ulrich (dydy79)

Ratemus

Výborně udělané dvd, Metallica jako vždy vyprodala stadion a ne jen ta ledajaký. Výběr písní neoslní, protože takhle hrajou už 25 let. Tedy kromě nutných písní z Death Magnetic. James je výbornej show man, umí krásně pracovat s publikem. Tihle klucí šlapou docela dobře, akorát by mohli více pracovat na nových albech a ne na dvd toho, co jsme viděli už stokrát. Koncert je to super, ale takových jsem od nich viděl už několik. Na kapele je super hlavně to, že jsou vždy nazvučení naprosto geniálně, přesně jako při poslechu cd, vím to, sám jsem na nich byl už dvakrát. Už je čas kluci, já chci nové album. ()

ClapTrap

Jelikož to mám ještě ve Full HD, tak je to opravdový požitek. Ostatně jako na každém koncertě vynikající setlist (můžu všechny jejich písničky) a jejich výkony byli taky perfektní. ()

gotham

Tak to je můj nejoblíbenější koncert, už jsem ho viděl několikrát. Vřele doporučuju všem fanouškům Metallicy a metalu vůbec. Nejen fantasticky zahrané a skvěle vybraný setlist, ale od fanoušků je cítit neuvěřitelná energie, prostě Mexiko. Viděl jsem několik koncertů Metallicy a nikde nebyla taková elektrizující atmosféra, opravdu úžasný zážitek. 100% ()

PamelaJJK

Co má člověk dodávat?! Dokonalost sama. Maximální rocková show se vším všudy. Metallica není odepsaná, nepatří do starého železa, Metallica Vás uzemní a rozdrtí silou hurikánu. Fantastická atmosféra. Pro mě osobně je to aspoň za 10 hvězdiček... 100%ní nátěr :-) ()