Reklama

Reklama

Těžaři naftařské společnosti chtějí zničit indiánské artefakty a tím probudili dávné vlčí monstrum. Zastavit ho může jedině poslední bojovník kmene... (oficiální text distributora)

Recenze (12)

Honzulik odpad!

všechny recenze uživatele

Vlčí přízrak (Monsterwolf) - tak takhle to dopadá, když někdo nasere Indiány tím, že zničíé jejich posvátné pohřebiště! A to vše za za účelem těžby ropy. Pomsta je krutá a vyvolá řádění neznámého netvora. Jediný, kdo tomuto strašnému netvoru odolá je ženská.. Pokud jsem Vás napnul tak nevěřte! Tento film je opravdový odpad, který už snad ani není možné překonat...!!! ()

hladass odpad!

všechny recenze uživatele

Ne že bych od filmu, které produkuje Bullet films čekal nějaké zázraky, to určitě ne, ale taky jsem nečekal až tak hloupý horor s naprosto stupidními dialogy a herci a extrémně nepovedeným digitálním vlkem... Ne, v tomto filmu nebylo nic, nad čím bych se mohl i třeba neúmyslně bavit, jen čirá nuda... Proto za mě už nikdy víc... ()

Reklama

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Sorry, ale tentokrát se z kolegou Campbellem neshodnu. Od začátku strašná groteska (míněno jako fakt tragická ne zábavná) Z toho vlka jsem fakt chcípal smíchy to bylo otřesný, to se prostě nedalo. Každej tu o mě ví, že jsem ujetej na podobný filmy, ale ne každej z nich je trefou do černého a tohle je ten případ.5% ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Po delší době jsem dostal chuť pustit si nějaký ten laciný „monster“ film a to i přes nelichotivé hodnocení. Mě se na rozdíl od ostatních podobné filmy „většinou“ zamlouvají, ale tady jsem zůstal znechucen. Ani se moc nedivím, že tohle před časem vysílal Barrandov. Céčková záležitost nejhrubšího zrna nedokáže zaujmout snad ničím, leda tak angažováním celkem pohledné Leonor Varela. Zápletka se s originální myšlenkou nepotkala ani omylem, herecké výkony jsou podprůměrné a digitální ztvárnění monstra až na pár záběrů doslova hrozné (moc umělé). Je smutné, že víc než vlčí řádění mne pobavila ona animovaná verze „zrodu“ démona. Oživení mělo přinést povolání komanda zabijáků, ale ačkoliv se tihle primitivové snažili vypadat sebevíc drsně, líbila se mi na nich snad jen hláška „Spíš taky někdy? Až po smrti…“ ()

ivishka odpad!

všechny recenze uživatele

Jak moc je asi pravděpodobné, že se vám podaří rozbít sklo okenní tabulky aniž byste se pořezali nebo nacpali do 90ti minut jeden hloupější dialog za druhým?? V normálním filmu je tato pravděpodobnost velmi malá, ale zde se boří mýty mezi dosovou animací a přelomem jednadvacátého století s příměší indiánských "tradic"... Je mi z toho na zvracení. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama