poster

Vlčí přízrak (TV film)

 • USA

  Monsterwolf

 • Slovensko

  Vlk zabijak

Fantasy / Horor

USA, 2010, 90 min

 • Honzulik
  odpad!

  Vlčí přízrak (Monsterwolf) - tak takhle to dopadá, když někdo nasere Indiány tím, že zničíé jejich posvátné pohřebiště! A to vše za za účelem těžby ropy. Pomsta je krutá a vyvolá řádění neznámého netvora. Jediný, kdo tomuto strašnému netvoru odolá je ženská.. Pokud jsem Vás napnul tak nevěřte! Tento film je opravdový odpad, který už snad ani není možné překonat...!!!(12.6.2014)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Sorry, ale tentokrát se z kolegou Campbellem neshodnu. Od začátku strašná groteska (míněno jako fakt tragická ne zábavná) Z toho vlka jsem fakt chcípal smíchy to bylo otřesný, to se prostě nedalo. Každej tu o mě ví, že jsem ujetej na podobný filmy, ale ne každej z nich je trefou do černého a tohle je ten případ.5%(4.7.2014)

 • SOLOM.
  *

  Po delší době jsem dostal chuť pustit si nějaký ten laciný „monster“ film a to i přes nelichotivé hodnocení. Mě se na rozdíl od ostatních podobné filmy „většinou“ zamlouvají, ale tady jsem zůstal znechucen. Ani se moc nedivím, že tohle před časem vysílal Barrandov. Céčková záležitost nejhrubšího zrna nedokáže zaujmout snad ničím, leda tak angažováním celkem pohledné Leonor Varela. Zápletka se s originální myšlenkou nepotkala ani omylem, herecké výkony jsou podprůměrné a digitální ztvárnění monstra až na pár záběrů doslova hrozné (moc umělé). Je smutné, že víc než vlčí řádění mne pobavila ona animovaná verze „zrodu“ démona. Oživení mělo přinést povolání komanda zabijáků, ale ačkoliv se tihle primitivové snažili vypadat sebevíc drsně, líbila se mi na nich snad jen hláška „Spíš taky někdy? Až po smrti…“(3.1.2014)

 • hladass
  odpad!

  Ne že bych od filmu, které produkuje Bullet films čekal nějaké zázraky, to určitě ne, ale taky jsem nečekal až tak hloupý horor s naprosto stupidními dialogy a herci a extrémně nepovedeným digitálním vlkem... Ne, v tomto filmu nebylo nic, nad čím bych se mohl i třeba neúmyslně bavit, jen čirá nuda... Proto za mě už nikdy víc...(24.3.2013)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Ježíši Kriste, to byla MEGASRAČKA. Dělníci z ropné společnosti vykopali indiánský artefakt. Vypadal jako plynový hořák :-) Ten zničili a duch, chránící Indiány, se převtělil v ohromného vlka. Vlk napadal zaměstnace, kteří chtěli ničit životní prostředí. Vždy, když oběť zakousl, objevila se černá obrazovka. Proč by se namáhali a vytvářeli nějaké efekty? A samotný vlk? Plyšová hračka a při blízkém boji, bylo vidět, že se oběť pere s vycpávkou. A scénář? Katastrofa. Žena se po letech vrací do rodného města a všichni padnou na prdel. "Jééé, ona je tady!" Vlci mohou vyvinout rychlost až 58 km/hod. Vlk, ve kterém je démon, by měl mít rychlost vyšší. Ale naše herečka mu utekla a to běžela po cestě těsně před ním. :-) Opravdu MEGASHIT!!!(27.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace