Walk in My Shoes, A (TV film)

USA, 2010, 95 min

Vcelku slušná pohádka pro dospělé, kteří by si mohli vzít mnohá ponaučení. Takový rodinný béčkový filmík s mnoha moudry a dobrým srdcem všude, kde se podíváš na základě určitých následků. 45%(22.5.2011)

• PetrC.

Určitě by se dala najít spousta nedostatků - ve vztahu k ději, hereckým výkonům, některým hudebním motivům atd. Na druhou stranu je to ale pořád docela solidní televizní hra, která nabízí velice zajímavá místa a prostor pro diváka ztotožnit se s postavami. 46 %(24.3.2011)

Příběh o tom, že by jsme neměli soudit někoho předčasně a tak tvrdě, když neznáme všechny okolnosti pro jeho chování, protože nevíme, jak by jsme se my chovali na jeho místě, když by jsme se ocitli ve stejné situaci. Ale v tomhle příběhu nastupuje taková "dobrá víla", která se snaží všem těm zoufalím lidem pomoc z jejich těžké situace či naopak poučit ty co rychle soudí, že to není správné a že by se nad sebou měli zamyslet. Nenáročný film s pěknou, hlubokou myšlenkou a spoustou zábavných momentů. Myslím, že každý v něm jistě najde nějakou podobnou situaci ze svého života.(26.7.2011)