poster

Tajný projekt: Voda (TV film)

 • Rakousko

  Top Secret of Water

Dokumentární

Rakousko, 2009, 52 min

 • jemine
  odpad!

  Naprostý mentální zvratek, nasycený nedokazatelnými ezoterickými a pseudovědeckými bláboly. Ale bytosti osvícené, duchovně povznesené, vibrující spolu s vesmírnými energiemi v rytmech Bacha a Beethovena, ezokavky typu Jardy Duška či Heleny Houdové, zde mohou přijít k mnoha a mnoha jemněhmotným spirituálním orgasmům...(16.7.2019)

 • loki5
  **

  Dost zvláštní dokument založený na pokládání otázek beze snahy na ně odpovědět. Nemůžu si pomoct ale spíše mi to připomnělo teleshoping proklamující výrobek a pak výstup spousty spokojených uživatelů. Změněná voda, která vše zlepšuje a nikdo neví proč. A tento dokument se ani nesnaží cokoliv vysvětlit. Celé mi to přišlo silně manipulativní. Fousatý strejda přišel na to jak "revitalizovat" vodu a ta je lepší na pečení na zvlhčování vzduchu a je z ní lepší káva. Ale proč tomu tak je to nikoho nezajímá. Všichni jsou spokojení a to stačí. Stejně je tomu i s teorii paměti vody.Takhle by se dokumenty točit neměli.(11.4.2011)

 • sator
  ****

  Voda je fenomen který nám ještě promluví do života...(5.1.2013)

 • Marek1991
  ****

  Tento dokument sa snaží nahliadnuť do tajov, ktoré boli rozobrané v podobnom ruskom dokumente z roku 2006. Hľadá otázky na odpovede pomocou mnohých ľudí, ktorí sa tajmi vody zaoberajú a vedecky s ňou experimentujú. Príde mi však dosť krátky, je však podobný ako jeho ruský predchodca, formou sa mi zdal presvedčivejší, obsahom menej. Nemal som pocit, žeby sa mi snažil niečo podstrčiť, k niečomu ma presvedčiť, skôr som mal pocit, že chcel ukázať, že sú tu isté nevysvetliteľné záhady, ktoré môže čas poodhaliť a ktoré by nám mohli v mnohom pomôcť.(19.1.2013)

 • gojackill
  odpad!

  Trvzení z dokumentu, které zní: ,,homeopatika musejí fungovat, jinak by zvěrolékař, který se živý jejím praktikováním dávno zkrachoval" mě utvrdilo v tom, že je to jen další šarlatanská srágora.(4.1.2013)