Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sam Axe osvětluje svým nadřízeným svou poslední misi, na kterou byl poslán jako trest za to, že spal s manželkou svého velitele. Byl poslán do Kolumbie, ale z původně rutinního pozorovatelského úkolu se stal boj o život, kdy musí utíkat a bojovat spolu s údajně teroristickou skupinou proti zkorumpovaným členům kolumbijské armády. Tento snímek je filmovým prequelem k seriálu Status: Nežádoucí. (zipacna)

(více)

Recenze (21)

agent_barton 

všechny recenze uživatele

Pro fanoušky seriálu Burn notice povinnost, ale jedná se pouze o průměr mezi kriminálně-dramatickými filmy s prvky humoru. Příběh filmu se točí kolem samotného Sama Axe (přesně takového, jak ho známe ze seriálu) a vysvětluje, jak se vůbec dostal do Miami a jak vzniklo jeho slavné krycí jméno Chuck Finley. Zpestřením je i minirole J. Donovana. Pokud by byl TV film natočen jako jeden z dílů seriálu, hodnotil bych ho nadprůměrně, ale jako samostatný film nenabízí nic víc, nic míň. ()

Milky. 

všechny recenze uživatele

Jako fanoušek Burn Notice jsem si něco takového samozřejmě nemohl ujít a musím říct, že zklamání není namístě. FOSA je nádherné tématické béčko ve světě Burn Notice. Pokud máte v seriálu rádi scény, kdy se objeví a skoro vždy perlí alkoholik Sam, tohle sežerete i s navijákem. Hlavně první půlka je naprosto boží a už první půlminuta mi vykouzlila úsměv na tváří. Vtipné situace kolem Sama a typické hlášky jedou jako kulomet a je to ráj, bohužel se do druhé půlky film postupně přelívá v klasickou džungloidní akci typu "domácí jsou v ohrožení jinými domácími, hosté musí pomoct" jakých se dá najít spousty. Nehledě na to je to ale natočeno pěkně svižně, nenudí, slabší povahy i dojme a konec opět navodí úsměv na rty. Neznalé původního seriálu tipuju tak na hvězdičku nebo dvě, u fanoušků věřím, že sklidí daleko více ovací. Jako samostatný film neobstojí, ale jako doplněk k seriálu je bravurní. Rozhodně potěšil Mike tehdy ještě zaměstnán :-) ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Cakal som tupe bečko plne klise s nizkym rozpoctom a dostal som ho. Lenze je to vdaka neustale hláškujúcom Campbellovi po väčninu stopáže neskutocne zabavne. Obcas sa sice najde hluche miesto, vsetky vtipy uplne nevyjdu a na akcii je vidno nizky rozpocet (najviac mi vadili tie neustale prestrelky medzi dvoma skupinami, kde nikto nikoho netrafi), ale pre fanusikov serialu Burn Notice je to povinnost. Dopadlo to rozhodne lepsie ako som cakal. Na druhej strane pre divakov neznalych serial Burn Notice to straca urcite kuzlo a najskor tomu daju o hviezdicku menej. 7/10. ()

EiFeL.96 

všechny recenze uživatele

Jakožto fanoušek Burn Notice hodnotím trochu neobjektivně 4****. Nejsem si jistý, jak se to bude líbit nezaujatému divákovi, ale pro toho tenhle film primárně určen není, ač si také pro akčně založené spektrum najde určitě své obecenstvo. Digitální scény s vrtulníky bych klidně vypustil, protože bez potřebných investic jsou spíše úsměvné, než uvěřitelné. Zajímavá akční podívaná, s oblíbeným humorem a trochu vážnějším tématem, než seriálové dění. ()

Idahou 

všechny recenze uživatele

Zrození Chucka Finlyho :) A jak jinak než se stylem ;) Jeffrey velmi dobře pracuje se zažitými koncepty, kamera je po stylu Burn Notice uchvatná (asi dvakrát za film škobrtne, ale jindy míří k výššinám, obzvlášť se mi líbil onen nevinný detail na pilotku vrtulníku). Nicméně je to především atmosféra, nadhled a takový malý nádech parodie plížící se na pozadí, proč dávám tomuto filmu 4*. Pět pokud se budeme držet mantinelů daných za-chvíli-bude-další-série filmy ;) ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama