Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sam Axe osvětluje svým nadřízeným svou poslední misi, na kterou byl poslán jako trest za to, že spal s manželkou svého velitele. Byl poslán do Kolumbie, ale z původně rutinního pozorovatelského úkolu se stal boj o život, kdy musí utíkat a bojovat spolu s údajně teroristickou skupinou proti zkorumpovaným členům kolumbijské armády. Tento snímek je filmovým prequelem k seriálu Status: Nežádoucí. (zipacna)

(více)

Recenze (21)

jasiska 

všechny recenze uživatele

Hoci mám veľmi rada aj Burn Notice aj Brucea Campbella, musím priznať, že Fall of Sam Axe bola veľmi priemerná záležitosť. Dejovo nič originálne, akcia na prvý pohľad nízkorozpočtová, ani bohvieaké vtipy tu neboli a keby klišé kvitlo, tento film by bol samý kvet. Ale povedzme, že sme sa niečo dozvedeli o mytológii Burn Notice a ako vznikol alias Chuck Finley:-) ()

Sonnery 

všechny recenze uživatele

Mám rád pivo, Sam má rád pivo, já mám rád Sama, Sam mě nezná - tím se kruh uzavírá. Záležitost jedině pro fandy Burn Notice a i tak je to pod má očekávání. Zároveň bych se chtěl směle zeptat, kdo vložil tento film do sekce "mysteriózní"? Protože jediným mysteriózním na něm je to, že leží v sekci mysteriózní. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,MOŽNÁ MI USTŘELÍ ZADEK, ALE MOJE TLAMA BUDE V BEZPEČÍ“..... /// Tahle operace (která se moc nepovedla) začala už tenkrát v posteli.... Bruce Campbell dává (lehce) vzpomenout na Leslie Nielsena. Ironie a sebezesměšňování mu jde. Není to humor na ,,výměnu bránice“, ale úsměv na rtu se dostavuje. Nečekejte zázraky – o masových vraždách nežertuje! A tak tam stojí proti přesile. Na svý straně zvýšenej terén a moment překvapení. Oni mají zbraně, výcvik, techniku – prostě všechno. MOHLO BEJT HŮŘ, MOHLO PRŠET! Béčkovitý béčko pro milovníky Bruce Campbella (nevěřil bych, že dojde i na scénu s motorovkou!), všech těch, kterým chybí poručík Frank Drebin, i těch, kteří nechtěj čumět na nic vážnýho. Něco vám řeknu: ,,nic neztratíte, můžete maximálně získat!“. (Ale je to tajemství, který musí zůstat utajený....) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem idealista, kterej chce vyhrát válku s četou ovcí (jako zvířat, pohov!). 2.) Nechápu, proč na mapě nenajdu utajenou vládní budovu. (V USA, u nás možná jo.) 3.) Přečetl jsem paměti všech vojevůdců. Chybí mi jen Sam Axe. 4.) Thx za titule ,,Jack Sheppard“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Milky. 

všechny recenze uživatele

Jako fanoušek Burn Notice jsem si něco takového samozřejmě nemohl ujít a musím říct, že zklamání není namístě. FOSA je nádherné tématické béčko ve světě Burn Notice. Pokud máte v seriálu rádi scény, kdy se objeví a skoro vždy perlí alkoholik Sam, tohle sežerete i s navijákem. Hlavně první půlka je naprosto boží a už první půlminuta mi vykouzlila úsměv na tváří. Vtipné situace kolem Sama a typické hlášky jedou jako kulomet a je to ráj, bohužel se do druhé půlky film postupně přelívá v klasickou džungloidní akci typu "domácí jsou v ohrožení jinými domácími, hosté musí pomoct" jakých se dá najít spousty. Nehledě na to je to ale natočeno pěkně svižně, nenudí, slabší povahy i dojme a konec opět navodí úsměv na rty. Neznalé původního seriálu tipuju tak na hvězdičku nebo dvě, u fanoušků věřím, že sklidí daleko více ovací. Jako samostatný film neobstojí, ale jako doplněk k seriálu je bravurní. Rozhodně potěšil Mike tehdy ještě zaměstnán :-) ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Cakal som tupe bečko plne klise s nizkym rozpoctom a dostal som ho. Lenze je to vdaka neustale hláškujúcom Campbellovi po väčninu stopáže neskutocne zabavne. Obcas sa sice najde hluche miesto, vsetky vtipy uplne nevyjdu a na akcii je vidno nizky rozpocet (najviac mi vadili tie neustale prestrelky medzi dvoma skupinami, kde nikto nikoho netrafi), ale pre fanusikov serialu Burn Notice je to povinnost. Dopadlo to rozhodne lepsie ako som cakal. Na druhej strane pre divakov neznalych serial Burn Notice to straca urcite kuzlo a najskor tomu daju o hviezdicku menej. 7/10. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama