Přežil jsem (TV seriál)

Jak přežít vlastní smrt

I'm Alive

Dokumentární

USA, 2009, 60 min

Kdyby byl každý díl o dvě třetiny kratší, bylo by to lepší. Jenže američan to všechno asi potřebuje slyšet šestkrát aby se mu dostatečně pod kůži vetřela vážnost daných situací. Já u toho spíš však ztrácím chuť koukat se dál, byť je "zápletka" často velice zajímavá a poučná.(6.7.2011)

Tu sa bohužiaľ prejavuje zrejme menšia inteligencia bežného amerického diváka, ktorému popri prežúvaní pukancov a grganí od litrov coly rýchlo ubúdajú pamäťové bunky a potrebuje neustály repeat. Avšak pre spestrenie tomu zvyšku inteligentov dáme prestrihy v tých najzaujímavejších momentoch. Takto dodrbú takmer všetku dokumentárnu produkciu. A pritom by sa dali z toho jednoducho urobiť hutné, odsýpajúce o polovicu kratšie... Ále, škoda slov..(6.4.2020)

Taky jsem přežil, ale dokument o mě ještě neudělali.(18.6.2011)

Pravdivé příběhy lidí, kteří měli v životě štěstí a přežili napadení zvířetem. Neviděl jsem zase tak moc, ale hodnotný dokumentární seriál, který by zaujal v dalším sledování nesporně není. / Viděné epizody *2.díly / ( Hodnocení: 5/10 )(17.5.2012)

Moc se mi to líbí. Vidět jak a slyšet to všechno co se odehrálo. Jaké to bylo dříve a potom.(13.6.2011)