UFO: The Greatest Story Ever Denied II - Moon Rising

všechny plakáty

V druhém dílu tohoto dokumentu věnujícímu se fenoménu UFO, vás autoři seznámí s velmi kontroverzní teorií o osídlení Měsíce inteligentními bytostmi. V režii ufologa Jose Escamilly jsou vám předkládány důkazy, které mohou vypadat velmi přesvědčivě. Jedná se především o takzvanou kolorizaci původních snímků Měsíce pořízených americkou vesmírnou organizací NASA. Milovníci konspiračních teorií budou u vytržení a pro ostatní to bude velmi pozorohudná sonda do této problematiky. (MarekLucin)

Zeck

Velmi zvláštní dokument. Jeden nadšenec vymyslel, že vybarví černobílé fotky Měsíce a pak začne zkoumat, co tam "nesedí". Hrozně moc věcí v dokumentu jsou jen nesouvislé bláboly (vesmírné výtahy kolem Země, spiklenectví ohledně loga NASY). Tvůrci přinesli pouze dvě hodně velké zajímavosti. Poukázáním na stovky stejně velkých talířů vznášejících se nad povrchem Měsíce a pak také zdůrazněním rozmazáných míst na fotkách poskytnutých od NASY. Nedělám si iluze, ve vesmíru určitě život existuje a vláda USA má o něm nespočet informací a možná s nim i komunikuje. Tento dokument ale sliboval zaručené fotky mimozemšťanů z povrchu Měsíce, bohužel 95% fotek, které nám ukazuje, je jen černá tečka nebo prostě rozmazané NIC, kráter nebo kráter vybarvený modře. Hodně zde pracovala představivost autorů, nezaujatý člověk tam prostě nic neviděl. Dokument je vytvořen hrozně sterilně a chronologicky je špatně seskládán, ale o to ani tak nešlo, šlo o informace a fotky. Díky těm dvoum zajímavostím, které mě poměrně oslovily a zaujaly, dávám za solidních 60%. ()

Dragoni

Je pravda, že je měsíc bezbarvou krajinou, bez života a vznikl tak jak uvádějí vědci ? Mnoho fotek, teorií i vysvětlení s uvedením konkrétních internetových stránek na důkazné materiály. ()

teutates

Zpracování o něco málo lepší než prológ, no ze strany obsahu boóoring... Někdo v rámci "PhD" si tady v malování dobarvil pár barviček a štoural v těch fotkách z NASA do doby, až tam našel jakési nesrovnalosti, bože můj, bože. Do toho pár nadpozemských mimogalaktických výtahů a další z konspirací je venku. Boží je, jak jsou z toho všichni hotoví. Pořád říkám "na každém šprochu, pravdy trochu", no musí to mít alespoň nějakou formu. 4/10 a nevím, která část je opravdu lepší. Je dobré to vidět, no očekávání nechte za dveřmi. ()

Blue.Shark

Zajímavý dokument, nicméně narozdíl od prvního dílu cítím jakési neurčité vaření z vody. Při vesmírných výtazích jsem si opravdu ťukal na čelo stejně jako při zkoumání všech možných log vesmírných organizací. Ať už je to ale jak chce, film má pořád co nabídnout. Jediné, co mě opravdu vytáčelo k nepříčetnosti, to byly několikaminutové záběry na měsíční krajinu, při kterých nikdo nic neříkal a hrála jen podivná hudba. Více rozhovorů se zaměstnanci US Army by také nebylo od věci. ()

sarfian

Velmi zaujímavý dokument, ktorý Vás prinutí porozmýšlať o existencii mimozemského života. Je v ňom vela presvedčivých dôkazov a zároveň aj veľa nezodpovedaných otázok. Pripadá mi to ako jeden diel Akty X, a presne tak aj skončí. Kde je pravda a kedy sa ju dozvieme? VIDENÉ 1x ()

wesker odpad!

strašně dementní podívaná... se stydím za tyto konspirátory co vymýšlí za hovadiny nepodložené bláboly a hry s barvami a stíny.. stejně jako "tvář" na Marsu.kdo tohle může brát vážně měl by se vrátit na ZŠ a začít znovu. ()

nervana

Hodně zajimavý dokument. Napadla mě otázka: Proč by si někdo dělal práci s tímto dokumentem, pokud by to byla lež, zaměřená na to vnutit nám fakta, že je měsíc osídlený ? Kdo nebo co by z lživého dokumentu mělo prospěch, pokud by tomu tak bylo ? ()

spawn866

Ty rozmazané obrásky měsíce určitě o něčem vypovýdají, rozhodně to není kvůli nějaké hlouposti! Další fotka dokladuje že tam opravdu něco(něco co se mělo za každou cenu utajit) bylo, protože na nové fotce už tam ten objekt není, no všichni vímě že mi jsme ho nepřemístili a pokud ne mi tak kdo?! Myslím že to je jasné... Samozřejmě takových obrázků kde jsou detaili rozmazané je víc. Pravda je také že kdyby vyšlo na veřejnost že existuje nějaká mimozemská rasa nebo i více ras, tak je pravda že by to na Zemi nepobralo hodně lidí, takových lidí kteří stavějí své základy na takových faktech jako že jsme TOP rasa ve vesmíru, že jsme děti boží atd., tito lidé by prostě nepřijali něco jako že nejsme ve vesmíru sami a rozhdoně by jich nebylo málo, vemte si kolik je věřících, pak tu máte vědce co si ještě myslí že jsme ve vesmíru sami a proč? No prostě proto že jsme ještě nikde a nikdy nějakého E.T. nenašli, jenže to není přece důvod a myslím že toto přesvědčení pramení už od doby kdy se rozhodlo že ježíš byl svatý a že byl dítětem božím... Katolíci, celkově křestanství nám už od počátku ve všem chtělo lhát, snažili se brzdit pokrok o vesmíru a to dodnes a ta jejich víra zasahuje více lídí než bychom si připustili( nemusí jít jen o věřící, ale i o lidi kteří sice něvěří, ale mají v sobě ty křesťanské zásady zakořeněné, po tolika letech) a proto by to mnoho lidí prostě odmítli! Já věřím že se to snaží nějakým způsobem skrýt, proč? To nevím, ale když se vás někdo snaží držet od faktů jako že země je středem vesmíru apod., proč by nebylo možné že se něco podobného dějě i ted v tuto dobu, ale týká se to něčeho jiného?! Proč nejsou na fotkách apolla vidět žádné hvězdy v pozadí? Myslím že tato otázka je moc duležitá, v dokumentu říkají že je to proto abychom neviděli skutečné pozadí, opravdu dává to logiku, co když teorie o vesmíru a obzvlášť o naší sluneční soustavě jsou trochu pozměněné, co když z oběžné dráhy Země máme mnohem lepší výhled na okolní hvězdy, na naší galaxii apod. a celkově i na celé okolí země, popřemýšlejte nad tím nejdřív, neodsuzujte něco co může být pravda, vždy v budoucnu můžete změnit názor ;-). Pak jsou v dokumentu čáry které představují výtahy do vesmíru, což nemusí být nutně nesmysl, už existují carbonové nanotrubice(pevnější než diamant, než cokoliv nám zatím známého) které by dokázali udržet ten tlak který by byl vyvíjen na celý výtahový systém, takže již dnes existuje potřebná technologie, ale pokud existují tak kde je máme na Zemi schované? Ne vše v dokumentu může být pravda, ale i kdyby pár informací byly pravdivé tak by to vše, úplně vše změnilo od základu! Pak jsou tam loga a všude je použit vektorový symbol, dokonce ve star treku ;-) používala Federace stejný symbol, také Genius firma(firma přes PC komponenty) má podobný, skoro stejný symbol, vlastně všechny ty vektorové symboly mají všechny firmy co se zabívají cestami do vesmíru, je tam jeden symbol který ukazuje obrané systémi- raketové systémi na obranu, raketa míří do vesmíru ne na Zemi... ale to se dá pochopit jakkoliv(v dokumentu je to více rozvedené)...tj pravda, nemusí to nic znamenat. Pak jsou v dokumentu obrazy na kterém je nakreslené UFO nad Madonou co chová dítě a také jsou tam ty zvláštní vektorové symboly, v dokumentu také ukazují záběry ze Země, je na něm vidět vektorový objekt jak se vznáší nad MEXIKO City rok 2002, ten samí objekt je vidět na obrázku kosmonauta(při detailním pohledu do odrazu kosmonautovi helmi je vidět vektorový objekt) jenom bych chtěl říct že takových obrazů a nebo hieroglifů apod. je po světě velmi mnoho, je o tom samostatný dokument ancient aliens, má asi 18 dílů a je tam vše kompletně rozebrané do max. detailu(a to od ranných počátků naší civilizace, i těch zaniklých až po dnešní dny). Nejpůsobivější jsou ukázky z STS 75 Shuttle footage na kterém je vidět hejno asi tak 50 a víc nějakých kruhovitých UFO které létají kolem tzv. LANA, tyto naprosto stejné kruhovité UFO létají u povrchu měsíce viz. fotky v dokumentu... Pamatujte, budte přístupný všem teoriím, v budoucnu můžete kdykoliv změnit svůj názor... ;-) () (méně) (více)