poster

Včera, dnes a zítra (amatérský film)

Komedie

Česko, 2008, 81 min

Režie:

Jiří Bláha

Scénář:

Jiří Bláha

Hrají:

Jiří Bláha

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (17)

 • Segrestor
  *

  To muselo dát práci... a přitom taková blbost. Jeden punkt za to, že si neznámý tvůrce naložil poměrně velké sousto a kupodivu to vlastně zvládl. To jako klobouk dolů. Sice jsem to ani nedokoukal, prostě to nebyl film pro mě, nesnáším takové Troškovy buranské taškařice, ale tvůrce Jiří Bláha si uznání přesto zaslouží. Dát do kupy 80 minut filmu s vesničany pro vesničany a totálně to neposrat, jako mnozí jiní před ním i po něm... ok, super.(3.10.2014)

 • zette
  ***

  Je to tak amaterske, az to vypada jako ze zivota (temer). Ta pani co ma fotku v galerii se ne nahodou podoba Skopkove z trilogie Slunce, seno a za jeji vykon by se nemusela stydet ani Helena Ruzickova. Misty velmi vtipne, skoda jen toho useknuteho a trochu nepovedeneho konce.(27.9.2015)

 • h0n24
  odpad!

  Nárazníky jsou od toho, aby se do nich naráželo. Tenhle film je hrozná nuda, neoriginální, suché, divné. Ztráta času.(3.3.2013)

 • insurgentes
  ***

  Sem se párkrát i zasmál...(5.3.2013)

 • honajz2
  **

  Dvě za to, že jsem se u toho aspoň pobavil. Jinak se mě to zdálo takové divné. Ale dívat se na to dalo.(23.5.2015)

 • Trolejbus
  **

  Sranda.(20.3.2013)

 • Lisabellla
  ***

  Krásný snímek. Lidový počin vesnických vztahů. Naprosto lidové, skvělé a plné reality. Není tam jeden jediný herec, ale zahrané je to parádně. Tenhle "film" snad nemůže mít nikdo nerad. Zřejmě neoslní, jelikož snímek samotný nemá vůbec žádné ambice, nicméně proč se nepodívat na to, jak to skutečně funguje? Pro nás, velkoměšťáky, je to pohled k nezaplacení a nepochybuji o tom, že se u toho ještě mnohokrát zasmějeme. Tedy .... až na tu pointu, pánové, až na tu pointu....(4.11.2012)

 • arcticsky
  **

  Je opravdu divné a skoro nepřípadné hodnotit amatérský pokus Žiheláků, kde vystupuje docela talentovaná dvojka, která se chová jako páreček Tříska - Růžičková ze Slunce, seno....ale proč to proboha občas drží pohromadě víc než některé profi pokusy z našich i cizích úžasných komerčních TV? Možná, že je to jen můj dojem pod vlivem 1, 5 litru vínečka...:-) ....no neva - zkuste vyhledat na Youtube.....(15.10.2011)

 • kluzo
  *****

  Myslím, že takovýto amatérský (avšak ne nesriózní) počin nelze hodnotit jinak než 5*. Toto je prostě jiná kategorie. Nehledě k tomu, že jsem se dost místy nasmál. Prostě podle mne bližší realitě než Troškovy Slunce a sena.(27.12.2011)

 • Víteček
  *

  Zábavné? Kde? Tam není jediný moment, kde bych se třeba jen pousmál. Herecké výkony jsou povětšinou otřesné, což se dá u amatérského filmu pochopit, ale přesto si podle mého mohli to neskutečné přehrávání odpustit. Najde se ovšem i pár vyjímek, z jejichž výkonu nebolí oči. O to víc však možná ty ostatní záporně vynikají. A postsynchron v tomhle filmu je celkově hodně špatný a v některých částech uširvoucí. A proč dávám jendu hvězdičku? Protože film neúmyslně ukazuje skutečnou kvalitu novějších filmů Zdeňka Trošky a podobných, protože se vlastně tenhle amatérský počin s pravděpodobně minimálním rozpočet od nich liší jen nepatrně.(25.9.2014)

 • Ijanek
  **

  Docela to ušlo.Dobré(1.5.2013)

 • Severus007
  odpad!

  Naprosto nepovedený odstrašující příšerný plagiát. Oproti tomuhle je diskopříběh vrchol kinematografie.(5.12.2012)

 • iwee23
  *

  Hodně špatnej film. Ale zároveň oceňuji to, že se jedná o počin skupiny amatérů, pár fórků mě docela pobavilo. Celý film má i jakýsi příběh, což třeba u Troškových Babovřesek a Kameňáků chybí. A přitom je jasné, že autoři tohoto snímku disponovali výrazně nižším rozpočtem než samozvaný král české lidové zábavy...to je dost smutné, ale cosi to vypovídá o české kinematografii a jejích divácích.(23.11.2013)

 • fruitixx

  https://www.youtube.com/watch?v=C62J3fXatR0(14.12.2015)

 • Fenk
  ***

  Náhodně naladěno na kanálu U2be. Je z toho cítit troška té slunce-kameňácké inspirace, ale i přes počáteční rozpaky musim říct, že u mě dobrý.(11.6.2012)

 • PedroNovak
  ****

  Nevím jak pro člověka,který nezná herce a Obec ale já jakožto rodák jsem se bavil náramně a dávám 4 hvězdy,protože 5 si nechávám na druhý díl,který je o něco vymakanější :)(20.2.2013)

 • ocypuc
  *****

  Přijde mi, že je to natočené kvalitněj, jak Poslední výkřik. Není to žádný zázrak, ale ti lidi to točili pro sebe a pro zábavu a né aby na tom vydělali. Občas tam byly i scény, u kterých se člověk zasměje. Být to film určený pro distribuci, je to odpad, ale protože není a o nic se nesnaží, dávám 100%(17.3.2013)