Troopers (TV seriál)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2011, 2–4 min

Kostýmy:

Alisha Silverstein

Komentáře uživatelů k TV seriálu (115)

Přestože nejsem žádný extrémní fanda Star Wars, tenhle seriál mě naprosto rozsekává. Díky krátké stopáži jsou videa nabitá vtipy od začátku do konce. Je sice pravda, že kvalita jednotlivých dílů je značně kolísavá, ale i ty průměrné díly jsou stále ještě dost nad průměrem průměrně vtipného videa, a ty lepší jsou vážně pecka.(5.3.2013)

První díl mě naprosto rozsekal. Bohužel dalších devět bylo skoro kompletně ztrátou času. Ale jedenáctý mě zase dostal:) Každopádně to není nejlepší poměr, že. Klobouk dolů, jak si s tím borci vyhráli, ale prostě to nefunguje zdaleka tak jak by mohlo - viz první dvě věty. 60%(8.9.2011)

Blbučké s pointou... Destruktinativní patafiction... %-))) - - - Více zde: http://www.videacesky.cz/serialy/troopers - - - - - (V dobrém rozmaru nahlíženo 16.5.2011 na webu VideaČesky, hodnocení 443., minikomentářík zde jako jednatřicátý - 16.5.2011)(16.5.2011)

Som fanúšik Star Wars, vôbec mi nevadí ak si z nich niekto vkusne uťahuje ale tento webseriál je len šedý priemer a ani po zhliadnutí dostatočného počtu dielov ma kvôli nevyrovnanému humoru nijak zvlášť neberie. Skrz na skrz priemerná záležitosť ktorú zachraňuje hlavne krátka minutáž epizód.(7.6.2011)

Fakt vtipný, další grotesky by nebyly na škodu. / Viděné epizody z 1 série *15.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 8/10 )(8.11.2015)

Povedené miniaturky, čím kratší, tím lepší. Jakmile se stopáž přehoupne přes tři minuty, už to začíná zavánět trapností, nicméně většinou Troopery naštěstí zachrání vážně dobrá pointa. Doporučuji ale originální znění s titulky, protože český dabing je prazvláštně amatérský a hlasy mimořádně otravné.(16.1.2014)

Pecka.. :-)))(1.1.2018)

Výborná parodie na Star Wars. Sem tam nezáživné díly, ale ty který se povedou opravdu stojí za to.(22.2.2012)

(Zatiaľ 19/19) Geniálne. Chcem z toho film.(20.1.2013)

Zajímavý webseriál parodující Star Wars. Je tam opravdu spousta skvělých vtipů.(8.12.2016)

Bomba hlášky! Je to kraťoučký a bohatě to pobaví.(27.4.2015)

Veľmi podarené scénky z atraktívneho prostredia základne Trooperov, ktoré potešia nielen fanúšikov Star Wars. Dodnes však vyšlo len 6 dielov, preto si nechávam piatu hviezdičku radšej v rezerve. Zatiaľ 90%(19.4.2011)

Jako celek slušný, ale jen slušný průměr.(8.11.2012)

Krátké skeče z prostředí Impéria, tedy vlastně to není Impérium, kvůli právům zde nejsou skutečné kostýmy Star Wars a jména. Tvůrci krátkých skečů se však snaží o podobnost. Příběhy dvou až tři stormtrooperu, kteří zažívají všední pracovní dny na bitevní stanici, ale z humorné stránky. Jindy se omylem vystřelí z pušky a jindy dostane hlavní velitel chuť někoho jen tak zabít. Jedny z nejlepších dílů – kafe a koláčky pro Dreadlorda Sinistera. Doporučuji – videacesky.cz(16.1.2013)

College Humor umí :)(2.4.2011)

College humor ví jak na mě.(3.4.2011)

Nejlepší jsou díly s Dreadlordem Sinisterem, první sérii jsem zkoukl na posezení, rozhodně nutnost vidět! :)(27.2.2012)

Takhle asi nějak to muselo fungovat na Hvězde smrti. a i Lord Vader byl jenom člověk..ačkoli možná byl víc, protože předvedl neskutečně svatou trpělivost s neschopnými Troopery. Asi nejlepší díl byl Koho mám zabít.(20.7.2011)

Příjemná, krátkometrážní oddychovka. Neoficiální parodie na Star Wars. V hlavní úloze zde uvidíte 2 Dreadtroopery Larryho a Riche kteří mají dokonalou schopnost všechno zvorat. Dále pak galatickou princeznu. A hlavního "děsivého pána zla" Dreadlorda. Některé díly jsou sice drobet slabší. Ale ve většině případů jsem brečel smíchy. Zde je celý seriál s cz titulky http://www.videacesky.cz/serialy/troopers(17.12.2012)

"Lizard fuckeeer!"(15.9.2013)

Tak dlouho jsem se už u seriálu nezasmál. Fakt dost podařené, vtipné, originální (lord Sinister) a díly mají nápad, šmrnc a vtip. Humor tu nechybí a je vždy v ten správný čas na správném místě. Bomba! 90%(15.9.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6