Troopers

Troopers je název webseriálu z dílny College Humoru, ve kterém hrají hlavní roli právě troopeři. Záměrně nepíšu stormtroopeři, protože tvůrci mají zřejmě kvůli autorským právům zakázáno v tomto seriálu používat kostýmy ze Star Wars, které jsme mohli již v několika jejich videích vidět. To ale vůbec nevadí. Udělali si vlastní, těm původním velmi podobné, a připravili si několik krátkých skečů, které jsou provázány tematickým zasazením na jistou vesmírnou loď. Můžete se těšit na příjemný humor, sympatické troopery a jejich trable a především na skvělé technické zpracování. (BugHer0)

togaf

College Humor mi tak úplně nesedí, některé vtípky byly na můj vkus moc infantilní. Ale Aubrey Plaza je úchvatná a Larry a Rich občas neskutečně perlí. ()

C0r0ner

No jo, Star Wars jsou skvělým terčem parodie, jak už nám ukázali v Robot Chicken. Troopers jsou parádní minimalistickou šaškárnou, která na maličkém prostoru vytváří úžasně vtipné situace. Nejvíc se mi líbila scénka s krabicí na stížnosti, kde si Darth Vader pěkně podá nezbedné Troopery, kterým se na Hvězdě smrti nelíbí. 90% ()

DaUr

Pro fanoušky SW velmi příjemně strávené minuty (doslova "minuty"). College Humor opět v akci, a zde se extra vytáhl, aspoň co se mého názoru týče. "Tady máte kávu, pane. - Já si žádnou kávu neobjednal. - Ale ano. ... Před třemi dny." ()

noriaki

Povedený webseriál. Vtipnost sice trochu kolísá, a styl humoru není úplně můj šálek kávy, ale na odreagování je perfektní. Jedinou výtku mám k Aubrey Plaza, u princezny jsem čekal kombinaci svůdnosti a cynismu, a ne znuděnou kravku. To že umí taky hrát předvedla až v díle Tajný vzkaz. ()

sskrblik

Mám rád svět Star-Wars a parodie na něj taktéž. Spoustu amatérských předělávek najdete na internetu a dokonce vznikly i minisérie věnované parodii kultu Hvězdných válek. Jistě snaží se je zesměšnit, ale to přece vůbec nevadí. Já myslím, že spolu s Robot Chicken Star-Wars jsou to jedny z nejlepších parodií. Dokonce Chicken předčí i ve vizuálu a mají povětšinou delší a nikterak nudící obsah. 2,5 minuty pobavení na učet SW za to rozhodně stojí... ()

venalce

Neuvěřitelně dobrá parodie. Star wars ještě nikdy nebyly vtipnější. Pokud chcete začít s webovými seriály, zkuste tenhle. Královsky se pobavíte. ()

Unnamed

S Troopers je to jak na horské dráze, jednou nahoře a jednou dole - kvalitní díly plné vtipu se střídají s těmi slabšími sklouzávajícími až k trapnosti (kvůli těm dobrým ale stále stojí za to je přetrpět, přeci jen jsou to několikaminutové skeče). 4* ()

Hollohlaway

Jeden z nejvtipnějších webseriálů. Valná většina dílů je neuvěřitelně zábavná, s dobrými pointami, a navíc na oblíbené téma SW. ()

Zombik.

Většina tvorby od College Humor je povedená a tohle není výjimkou. Některé díly jsou sice slabší, ale pořád udržují vysoký standard. Nejoblíbenější díl Roznáška kávy. Zhlédnuto 12 dílů a netrpělivě očekávám další. Edit: 13. díl slabší ovšem se skvělým koncem. ()

Sdoom

Další z mnoha parodií na Star Wars, ovšem velmi povedená. Larryho epizody s princeznou a Dreadlord jsou často i na 5 hvězdiček, některé díly jsou naopak slabší, takže výsledek jsou krásné 4 hvězdičky. ()