Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka

Steve Box, Mark Burton

Julian Nott

David Sproxton

Gregory Perler

Zábavný animák plný skvělých hlášek, dvojsmyslů a nevtíravého humoru. 4 a 1/2 hvězd a příslib, že tuhle dvojku nevidím naposledy. Až moc dlouho jsem ji odkládal.(18.9.2012)

Rozjezd je sice pomalejší(i když to možná ještě odeznívala nálada z tučňáků), jenomže za ten závěrečný akční nářez bych dal klidně i osm hvězdiček, kdyby to jenom šlo.(23.10.2005)

Neskutecnej narez. Proc psat nebudu, jen odkazuju vsem, kteri jeste nevideli: DELATE STRASNOU CHYBU!! Rychle ji napravte. I ja sem tuhle chybu strasne dlouho delal, a ted me to mrzi. Nastesti sem si ji uvedomil driv, nez by me to znicilo :-)) 10/10 PS: ale jo, mozna nekdy dopisu to proc. Jen ted opravdu nemam cas..(12.11.2009)

Oscar 1 : Animovaný film(4.2.2006)

Chvíle, kdy Gromit nemá drobný na letadlo, mě složila na zem.(23.10.2005)

• - Na konci titulků je upozornění pro ochránce zvířat, že během natáčení tohoto plastelínového filmu žádné zvíře zraněno nebylo. (StevenW.)

• - Vzhled Lady Tottington se během přípravné fáze změnil téměř 40krát. (imro)

• - Sýr Stinky Bishop, který se objeví ve filmu, skutečně existuje a vyrábí ho jen jedna firma na světě, ročně produkuje sotva 22 tun tohoto výrobku. Ještě před uvedením filmu do kin se objednávky na sýr zvýšily o 500 %, ale firma pro uchování jedinečnosti vyrábí nadále tradiční množství. (imro)