Rómsky magazín (TV pořad)

Publicistický

Slovensko, 2010, 25 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (9)

• MM_Ramone

Publicistický, televízny magazín, ktorý robia Rómovia pre Rómov. Hovoria svojou rečou o svojich problémoch a radostiach. Reportérky, aj celý štáb, sa ku tomu snažia pristupovať zodpovedne. Nie sú to žiadne šokujúce, strhujúce reportáže, ale skôr poloamatérske pokusy. No je dobre, že táto relácia existuje. Rómovia sú jednou z menšín, ktoré na Slovensku žijú a preto je správne, že sa pre nich vo verejnoprávnej televízii vysiela ich pravidelná, špecifická relácia - "Rómsky magazín". Veď určite všetci podstivo platia koncesionárske poplatky. *(3.10.2011)

• Marek1991

Robia to síce Rómovia pre Rómov, ale úroveň tohto magazínu je slabá, doslova hraničiaca s amaterizmom. Nahlas tiež pochybujem o výsledkoch, ktoré dosiahol, nielen sledovateľnosťou medzi touto menšinou, pre ktorý je určený, či takisto podielom z koncesií, či daní, ktorými na to prispievajú, ale aj reálnymi dopadmi a riešeniami, ktoré na zlepšenie ich života priniesol. Nemyslím si, že je efektívny. Slabota.(23.2.2012)

• GILLWANDER

Úplná zbytočnosť, a ešte ju robiť pre rómsku menšinu? 0%(22.10.2014)

• Martin741

Magazin, ktory produkuju Cigani pre Ciganov. Amaterizmus z toho srsi na vsetky strany ...... 5 %(20.4.2013)

• Paity

Skutečně nevím, čím má být tento pořad přínosný, ale třeba někdo přijde a osvítí mne, respektive 98 procent populace.(27.6.2012)

• bubblebobble

Ja sa vždy pobavím :)(26.3.2012)

• AxelWers

Magazín pre Rómov, ktorý všeobecne informuje o dianí v dotyčnej komunite. Neskôr by mali pribudnúť konkrétne informácie ako napr. otváracie hodiny na poštách, v pohostinstvách, zberných surovinách a pod.(26.3.2015)

• Zapinka

Tohle mi už přijde opravdu jako vrchol všeho!(11.1.2013)

• insky

Je milé vyrábať programy pre menšiny,ale...je to nutné? Platí to v maďarskom aj rómskom/cigánskom prípade. Kto žije na slovensku mal by vedieť po slovensky a takým jazykom komunikovať resp. sa aspoň snažiť. Potom sledujeme že starostovia obcí nevedia ani prečítať jednu vetu.(6.9.2012)