Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alice Bowenová se v roce 1968 záhadně utopila. Bylo jí osm let. Mysteriózní drama vypráví příběh o třech různých rodinách, které žijí ve stejném domě v 60., 80. letech minulého století a v současnosti. Duch mladé dívky v domě přetrvává, což všechny tři rodiny ovlivní. (pufina)

Recenze (18)

..Lucas.. 

všechny recenze uživatele

Marchlands jsem zkoukl během pár dnů a musím říct, že se jedná o velmi dobrý mysteriózní seriál. Všechny časové linky jsou dobře zpracovány a jejich obsazení více než dobré. Nejvíce jsem si oblíbil Shelley Conn a Jodie Whittaker, doufám, že s nimi brzy uvidím i něco jiného. Jinak i závěr byl uspokojivý, takže jen doporučuji. ()

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Příběh samotný i zpracování jsou dobré, jen bych nakonec raději volil udělat ze seriálu dvouhodinový film, který by vše zhustil a tím i zrychlil a zdramatizoval. Chvílemi se to hrozně vleče. Na závěr se vyplatí si počkat, ten se povedl asi nejvíc. Není to seriál, který bych musel mít doma, ale určitě je koukatelný a na delší odpoledne zcela v pohodě. 70% ()

Reklama

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Kvalitně zpracovaná minisérie, která duchařskou historku zpracovává příjemně nehororově. 3 časové roviny, 3 různé rodiny a provázaný děj, který není nijak přehnaně překombinovaný, ale ve výsledku přeci jen dává smysl a je poměrně uvěřitelný Chvilku trvá, než se do toho divák dostane, protože tempo je zpočátku hodně vlažné, ale rozuzlení je velice solidní. ()

pufina 

všechny recenze uživatele

Marchlands - mysteriózní britská mini-série, která rozhodně stojí za pozornost, ačkoli má pouze 5 dílů, tak je to pro mě jeden z nejlepších seriálů, co jsem za poslední dobu zhlédla - obzvlášť v dnešní době (kdy se všechno točí kolem upírů a hloupých nápadů). 3 rodiny a 3 různé časové roviny (60., 80. léta a současnost), nejlepší část byla rozhodně z 60. let, kdy Alice zahynula. Seriál je propracovaný, tajemný a neznámí herci mají co nabídnout. Herečka Jodie Whittaker (mladší představitelka Ruth Bowen) mě upoutala od samotného začátku, stejně tak jako malá Sydney Wade (Amy Maynard). ()

bouncer 

všechny recenze uživatele

Zajímavý nápad na mysteriózní seriál, který sleduje jeden dům ve třech časových obdobích se třemi různými majiteli. Bohužel celá zápletka je jaksi docela prostá a když se (jako obvykle velmi rychle vzhledme k pomalému tempu úvodních dílů) vyřeší, tak si řeknete, jestli to za to vůbec stálo. Stálo, ale žádný zázrak to není. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (1)

  • Marchlands je natočen podle pilotu amerického seriálu The Oaks (od r. 2008). (..Lucas..)

Reklama

Reklama