poster

Sushi girl

 • USA

  Sushi Girl

 • Velká Británie

  Sushi Girl

Krimi / Thriller

USA, 2012, 95 min

Režie:

Kern Saxton

Scénář:

Kern Saxton

Kamera:

Aaron Meister

Hudba:

Fritz Myers

Producenti:

Kern Saxton

Střih:

Kern Saxton

Scénografie:

Kyle Kannenberg

Kostýmy:

Warden Neil
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • funnynqo
  ****

  Tento film sa hodnotí veľmi ťažko. Záleží od človeka. Ja som sa naň tešil už od prvého pozretia traileru a vôbec som nebol sklamaný. Príbeh síce nič nové neprináša ale ani nesklame. Naštvalo ma pomenovanie filmu nakoľko podľa názvu som odhalil vyvrcholenie deja, čo bolo miernym sklamaním. Čo sa týka hereckých výkonov tak nemám čo vytknúť. A vravte si čo chcete ale Mark Hamil tu predviedol jeden perfektný herecký výkon a jeho postava tu bola podľa mňa to najlepšie na tomto filme. Aj keď ani taký Tony Todd nesklamal. Mínus u mňa však za Dannyho Treja . Nečakal som že ho takto rýchlo odbavia. Ale inak som rozhodne spokojný a táto mini gangsterka rozhodne stoji za obetovanie trošky času.(11.4.2013)

 • Fr
  **

  ,,NÁHODA JE STRAŠNÁ KURVA“...... /// Tohle by měla bejt jedna z těch nocí, ve kterejch se otvíraj starý rány (a z některejch poteče i krev). Ostatně jako vždycky, když se jde řešit minulost. Sešlost starejch parťáků po 6ti letech (dřív to fakt nešlo), řečičky odpovídající IQ přítomnejch (tedy pokojový teploty v bytovce někde v Rusku) … dává tušit, že psychologie postav tady velký divadlo nepředvede. I když takovej Shepard Lambrick by mně určitě tvrdil vopak! Flashbacky oživujou monotónnost jedný místnosti (a tupých keců) a vlastně to není ani tak vodkecaný, jako spíš vodmučený. Obsazení je celkem nuda (ti známější to zabalej dřív, než se vůbec zahřejou), ale ten teplej žvejkající kokot určitě pozornost upoutá. Příběh je taková jednohubka, která 2 třetiny jen zdržuje, aby v závěru lehce pobavila. Jestli i překvapí, to ať si vyhodnotí každej sám. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, kde najdu na holce (na stole) fugu. 2.) Chcu se živit jako talíř . 3.) Thx za titule ,,Wollbold“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(10.4.2013)

 • George Stobbart
  ***

  Atmosférická, konverzačno-krvavá gangsterka o chlapíkovi, ktorý si odsedel 6 rokov za krádež, pričom neprezradil svojich komplicov. Tí mu po tom, ako vyjde z väzenia pripravia večierok na privítanie, pričom však majú v pláne zistiť kde ukryl diamanty z lúpeže, ktoré sa doposiaľ nenašli. Všetko sa onedlho vyhrotí do brutálnejších sfér, čomu nehybne prizerá tzv. Sushi Girl, na ktorej je naservírovaná večera. Behom diania príde na um najmä Quentin Tarantino a jeho Reservoir Dogs, keďže s ním má Sushi Girl dosť spoločného a hoci jeho kvality ani chytľavosti nedosahuje, stále ide o fajn počin, ktorému vládne charizmatický Tony Todd.(18.12.2012)

 • husokachna

  Danny Trejo (čti Trejo) v roli sympaťáka Dereka007 poodhrnuje roušku tajemství výroby sushi za poukaz a zároveň se stává dívkou, či možná ženou, se vším, co k tomu patří. Toto existenciální romantické melodrama s neformální strukturou vyprávění je pro mne pokaždé novým, vydatným až masitým, zážitkem. Trochu mi snad vadí jen naturalisticky pojaté scény mužského znásilnění na kuchyňské lince, ale každému co jeho jest....(20.2.2015)

 • SeBig
  ***

  Film, který neurazí, ale zase tolik nenadchne. S tím 100% Tarantino style bych se krotil, přece to že se celý film odehrává v jedný místnosti a hraje se tam na to kdo je největší hajzl, přece neznamená, že je to styl Tarantina. Aby tohle mohli napsat, musel by ten film mít skvělé dialogy.. což teda neměl. Ve filmu se sice hlásej jak šukali matku toho druhýho atd.. ale není to podané ani moc vtipně, protože nejvetší chybou je obsazení a hlavně jak Biehn, Fahey a Trejo byli jenom výkřik do tmy. Kdyby aspon těm dali tu hlavní roli, už by to bylo zajímavější. I přes tyhle věci mě ale film celkem bavil a já se nenudil, ten konec byl nečekanej. Čistý průměr. Dodatek: WTF??? TEN BUZÍK BYL MARK HAMILL??(30.5.2016)