poster

Sushi girl

 • USA

  Sushi Girl

 • Velká Británie

  Sushi Girl

Krimi / Thriller

USA, 2012, 95 min

Režie:

Kern Saxton

Scénář:

Kern Saxton

Kamera:

Aaron Meister

Hudba:

Fritz Myers

Producenti:

Kern Saxton

Střih:

Kern Saxton

Scénografie:

Kyle Kannenberg

Kostýmy:

Warden Neil
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yellyman
  ****

  Příběh je slaboučký, jak dítě z inkubátoru, možná proto však skýtá jisté potěšení sledovat, jak zápasí se životem. Stejně tak, jako ten chudák přikurtovanej k židli, nachávajíce se postupně mučit ukájející se partou magorů shánějících se po ztraceném pokladu. Moc mě baví šílenci Marka Hamilla. Ten zkrátka umí, slizák.(21.10.2013)

 • husokachna

  Danny Trejo (čti Trejo) v roli sympaťáka Dereka007 poodhrnuje roušku tajemství výroby sushi za poukaz a zároveň se stává dívkou, či možná ženou, se vším, co k tomu patří. Toto existenciální romantické melodrama s neformální strukturou vyprávění je pro mne pokaždé novým, vydatným až masitým, zážitkem. Trochu mi snad vadí jen naturalisticky pojaté scény mužského znásilnění na kuchyňské lince, ale každému co jeho jest....(20.2.2015)

 • Drslw
  ****

  Skvelý film so skvelými hercami, ktorý by som si dokonale vychutnal v kinoklube (škoda, že už nie sú kinokluby). Že je inšpirovaný Tarantinom, to je asi zjavné (aj z titulkov), ale porovnávať ho s jeho filmami... nuž, to je asi ako porovnávať každého z nás s Roccom S. - a podľa toho výsledku už raz a navždy hodnotiť na čsfd... ;)(2.2.2021)

 • ještěžiju
  **

  Nevím, proč někdo neguje tu odpornost Candymana, když to byl právě to nejlépe zahrané z celého filmu. Já, jakožto přemýšlivý člověk, musím poukázat hlavně na tu největší chybu celého filmu .. a tím je jeho název. Měli to nazvat třeba jen Sushi .. takto důvtipnému jedinci dojde pointa celého filmu a nečeká ho žádné překvapení. Jistě, záběry z celé loupeže a následného dění se doplňují postupně a až ke konci uvidíme proč a jak .. jen ten název označí to, na co se má člověk zaměřit a to byla chyba .. :-((7.2.2013)

 • Sao Saoi
  *****

  Prekvapivé, ako scenáristickým prekvapením, tak aj réžiou, kamerou a násilnosťou. Násilné scény odporúčam naozaj silným žalúdkom, inak ak môžete zatvárajte uši aj oči. Pasolini to síce nie je, ale taká vydarená odroda Tarantina určite áno. Hudobný podklad výborný. Prekvapivo dávam 5 hviezdičiek aj keď 100% výkon to vôbec nebol :) Celkové skóre: 81%(22.2.2013)