Anděl hledá lásku (TV film)

• Německo

Engel sucht Liebe

Komedie / Romantický

Německo, 2009, 92 min

• pend

Ne moc povedená komediální podoba Nebe nad Berlínem, kterou nezachrání ani krásná Yvonne Catterfeld.(20.1.2019)

• Necrotongue

A to jsem na Štědrý den chtěl být milý a hodný.Das ist grosse Katastrophe!Že jsou německé romantické filmy strašné,to je jasná věc,tentokrát to Němci "vylepšili" vánočním patosem a veskrze stupidním příběhem s anděly jejichž jména mluví za všechno:anděl Uriel,anděl Fatih(bez kamionu) a anděl Kozlovská.Úžasné...(24.12.2016)

• Chrustyn

Pokus o "Město andělů" (pro pamětníky Nebe nad Berlínem) v té nejhorší možné, německé podobě.(4.4.2016)

Je to takový milý vánoční příběh s andělskou tématikou. Pobavil mě muslimský anděl, který jak říká, že tam nepatří. Jinak v tomhle čase je to takové aktuální téma.(25.12.2015)

• misulka03

Tak tohle byla prvotřídní blbost každým svým kouskem. Andělé bydlící ve staré továrně, říkající hergot za každou větou, muslimský anděl a já nevím, co všechno. Nicméně nemůžu neocenit výkon hlavního hereckého představitele, který tuto podivnost hrál s takovým entusiasmem, že to vlastně bylo až milé.(28.2.2016)