Áno, áno. Všetci priaznivci wrestlingu a všetého okolo toho sa dočkali. Najväčšia a najepickejšia PPV roku bola uskutočnená. Ale bola naozaj taká. Z časti určite áno. Wrestlemania je pojem ktorý v každom milovníkovi tejto zábavy, prináša nejednu radostnú spomienku a v každej jednej bol moment, zápas na ktorý sa nezabúda. V tejto 27 Wrestlemanii to bol zápas Undertaker vs. Triple H. Tento zápas spĺňal všetko čo má mať až na jednu vec ... krv ... tá by tu pasovala ako nikde inde. No čo - PG je PG. Taker natiahol svoju sériu na neuveriteľných 19 zápasov bez prehry na tejto veľkolepej show. Čo v WWE je väčšie než toto. Ostatné zápasy boli takpovediac výplňou, a všetky ostávajú v tieni Takera a HHH. Úprimne už si ani moc nespomínam na niektoré zápasy. Potešujúci prvok bol bez okolkov The Rock ktorý sa nakoniec ukázal vo veľkom štýle, a nadmieru potešil aj StoneCold. Nechce sa mi moc vypisovať zlé veci ale tag-team match bol zbytočným mrhaním času a to isté sa dá povedať aj o zápase v ktorom figurovala Snooki (či ako sa to píše). Takže asi tak tohtoročná W27.(10.4.2011)

Najväčšia show WWE počas celého roka, Wrestlemania, je za nami. Problémom tak trochu je, že na to že to bola Wrestlemania, tam až na pár zábleskov nič špeciálne nebolo. Bez návratov legiend, výborného technického zabezpečenia (ohňostoje, trony, tá veľká kocka nad ringom), a faktu, že to bolo "vo veľkom", by mi to pripadalo ako nanajvýš nejaký Summerslam. No, ale začnem pozitívami: Taker/HHH, nie je čo riešiť, zápas večera, skvelý No Holds Barred, a tiež super entrancy (Takerov je klasika čo nikdy nesklame, a HHH má vždy na WM pripravené čosi špeciálne), Rhodes/Mysterio, Cody ukázal čoho je schopný, z neho fakt niečo bude, má všetko čo hviezda potrebuje, konečne bol zas na obrazovke Zack Ryder (ak sa WWE nespamätá a nedá mu slušný push, začnem pochybovať o ich súdnosti, ten chlapec má viac talentu než 90% rosteru), The Rock zabával tak ako to vie len on, a tiež sa mi veľmi páčil ten video package pre Miza. Negatíva:Bryan/Sheamus na poslednú chvíľu presunutý na dark match, WHC zápas ako hneď prvý (zápas bol dobrý, ale mať zápas o svetový titul s víťazom RR ako otvárak je hanba), 8 man tag team match-strata času, Cole/King bol strašne natiahnutý, a Snooki síce prekvapila, ale to nemení fakt že tam nemala čo hľadať. Slabé 4 alebo silné 3, nakoniec som sa rozhodol pre 4*.(10.4.2011)

Moje druhá Wrestlemania. Velkolepá, zábavná a svěží, navíc zápas Triple H a Undertakera byl tím nejlepším, co jsem doposud ve světě wrestlingu viděl. Úvod s výborně padnoucí Metallicou a Johnym Cashem podbarvený videi na obrazovce, samotný zápas pak bezchybný a gradující až do velkého finále. Wrestling jsem naposledy sledoval v roce 2007, teď jsem se k němu vrátil a líbí se mi jakým směrem se odvíjí.(24.5.2011)

WrestleMania – to je vždy sviatok pre každého fanúšika športovej zábavy. Šou sa začala vo veľkom štýle. Edge zdolal v dobrom zápase Alberta Del Ria a obhájil svetový titul. Zasmial sa aj na tom, ako spoločne s Christianom rozbili Del Riovo auto. Potešilo ma aj víťazstvo Cody Rhodesa nad Reyom Mysteriom. Obaja ukázali, že patria k tomu najlepšie, čo v WWE je. Zápas Randy Orton – CM Punk mal dobré promo a samotný zápas veľmi slušné tempo. Len Ortonovo víťazstvo na konci nemuselo byť. Undertaker a Triple H ukázali, že aj po 40-ke vedia „ukradnúť šou“. Bol to jednoznačne zápas večera, ukončený Undertakerovou „bránou do pekla“. Zápas Jerryho Lawlera proti Michaelovi Coleovi nemal s wrestlingom nič spoločné. Účasť Snooki (doteraz neviem, kto to je) na WrestleManii som akosi nepochopil. Main Event bol jedným z najslabších za posledné roky. Potešila aspoň prehra Johna Cenu, The Miz obhájil titul WWE. Netreba zabúdať na The Rocka, ktorý sa po niekoľkých rokoch vrátil na scénu. Z celej akcie som však mal trochu zmiešané pocity.(14.3.2012)

Už to není co to bývalo a tak musela nastoupit stará garda. Strašně rád jsem byl za Jima Rosse, který je prostě pan komentátor a spolu s kingem dokážou vytvořit tu správnou kulisu. Asi to trochu zkrátím, takže nečekaně WH title jako první ale stalo se přesně to co jsem čekal ... průměrný zápas a to píšu s velkým zklamáním protože vím jak se edge dokáže na WM předvést a tak aspoň potěšila demolice Rolcu což byla taková příjemná vzpomínka na staré dobré RAW. Nemůžu si pomoct ale přijde mi, že se Rhodes zkrátka minul povoláním a wrestlerem se stal jen díky řádnému protláčení ze strany svého tatíka. Orton už si několikátý rok jede ten svůj same old shit pořád dokola, už mě to vůbec nebaví a myslím, že Orton je dost overrated a Punk předvedl svůj klasicky dobrý výkon. Cole vs Lawler byl zábavný a dost se o to zasadil hlavně Stone Cold, jen to mohlo být o něco kratší. Další věc co mě potěšila bylo to, že Trish Stratus táhla většinu zápasu. Main event Cena vs Miz o ničem až na rock bottom, který tu Mizérii aspoň trochu vytáhlo. Nejlepší práci samozřejmě odvedli Taker a TripleH, který si nemohl odpustit jeden ze svých epických WM entranců a já jsem za to rád. Snooki byla jen výplň místa pro celebrity prostě jen proto, že zrovna teď letí Jersey Shore a Snoop Dog už to na WM nějaký ten rok táhne takže si to tam letos zase jednou střihnul, akorát to tentokrát za moc nestálo. Když to sečtu a podtrhnu tak jediní kdo mi zůstali nějak výrazněji v paměti jsou JR, Rock, Stone Cold, Trish, Taker a HHH ... což je celkem smutný protože nikdo ze současnýho WWE rosteru nemá ani poloviční WM potenciál jako tihle retired nebo na sklonku kariéry.(7.4.2011)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Written in the Stars“ od Tinie Tempah ft. Eric Turner. (TheSpearCZ)