Epizody(4)

V krásné přírodě Skotska se odehrává příběh ctěné rodiny Airdových. Životy jejích členů, přátel a sousedů však obestírá temné tajemství... (oficiální text distributora)

arcticsky odpad!

Utahané a drtivě úmorné...prázdné a chladné. Chudáci herci se tu alespoň něco snaží hrát (na rozdíl od ostatních filmů podle Pilcherové), ale celkový výsledek je tristní až parodický.... ()

Ashar

Dobře herecky obsazené, hlavně Charles Dance, Michael Brandon a Eileen Atkins. Už se na to moc těším. Romantika v krásné přírodě Skotska a nesmrtelná Pilcherová. ()

eFOXsize

Všechny příběhy RP jsou na jedno brdo, některé scény jsou tak pitomé, nelogické, že to vyvolává hysterický smích. Je to přesazené, nesmyslné, nereálné... I tak to má velké procento diváků. Hvězdu dávám za to, že to lze po boku senoira pak vydržet a za to, že prostředí, ve kterém se natáčí je opravdu krásné. Hvězda především za Charlese Dance. ()

subic

Jedna hvězda za to, že v tom hraje Michael "Dempsey" Brandon, i když toho mám spojeného hlavně s válečným filmem Ztracený prapor (2001), jinak je to dost ubohé. ()