Rosamunde Pilcherová: Odstíny lásky (TV seriál)

• Německo

Rosamunde Pilcher: Vier Frauen

This September

Romantický

Německo / Velká Británie, 2010, 4x89 min

• subic

Jedna hvězda za to, že v tom hraje Michael "Dempsey" Brandon, i když toho mám spojeného hlavně s válečným filmem Ztracený prapor (2001), jinak je to dost ubohé.(14.4.2014)

• arcticsky

Utahané a drtivě úmorné...prázdné a chladné. Chudáci herci se tu alespoň něco snaží hrát (na rozdíl od ostatních filmů podle Pilcherové), ale celkový výsledek je tristní až parodický....(8.7.2013)

• eFOXsize

Všechny příběhy RP jsou na jedno brdo, některé scény jsou tak pitomé, nelogické, že to vyvolává hysterický smích. Je to přesazené, nesmyslné, nereálné... I tak to má velké procento diváků. Hvězdu dávám za to, že to lze po boku senoira pak vydržet a za to, že prostředí, ve kterém se natáčí je opravdu krásné. Hvězda především za Charlese Dance. (4.8.2013)

Dobře herecky obsazené, hlavně Charles Dance, Michael Brandon a Eileen Atkins. Už se na to moc těším. Romantika v krásné přírodě Skotska a nesmrtelná Pilcherová.(11.4.2014)