Sandžussai no hoken taiiku (TV seriál)

• Japonsko

30歳の保健体育

• Japonsko

30-sai no hoken taiiku

Animovaný / Erotický / Komedie / Romantický

Japonsko, 2011, 12x13 min

Mankjú

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• Subjektiv

2 miniuchichtnutí na tři díly je u komediálního seriálu, který vrší své pokusy rozesmát ve sprinterském tempu, zoufale málo. Při extrémní stylizaci postav do zastydlého panice, nesmělé panny, bezskrupulózního našeptávače a přicmrdávajícího shoty nic jiného než legraci nabídnout nemůže, neboť s realitou již tyhle charaktery mají společného pramálo. Jak dlouho mě může bavit tlačení nesmělce do sexuálních dobrodružství pod výhružkou, že mu bude rozsápána nafukovací souložnice? Pět vteřin? Možná i méně.(30.4.2011)

• Larky

30-ti letý panic + bůh a bohyně sexu + snaha o vtip za každou cenu = skvělý komediální seriál? Ne nerovná, 30-sai no hoken taiiku je na komedii málo vtipný, na úchylárnu málo úchylný, na drama nedramatický, tak nevím o co vlastně má jít.Případným zájemcům o tento paskvil, který se pořád dokola a pořád dokola debilně točí kolem sexu doporučuji spíš si sjet nějaký hentai, třeba Bible Black, či mé oblíbené Accelerando a Stringendo, pobavíte se mnohem líp, nejenom občas vtipnými explicitními scénami a krásnými slečnami.30-sai bla bla shit doporučuji nebrat anebo maximálně podstrčit nějakému svému nepříteli.(12.6.2011)

Nerozumím, co se na tom lidem nelíbí. Anime mírně si utahující z jiných kousků (schválně jestli je poznáte), bavící se uchylárnami a nenápadně se snažící připomenout stagnující populaci, že sex k něčemu i slouží. Já se královsky bavil a ti kolem mě také (ve dvou párech jsme to zkoukli za dopoledne).(7.2.2015)