Honto ni atta! Reibai-sensei

• Japonsko ほんとにあった! 霊媒先生

Epizody(23)

Subjektiv

Málokdy si troufám tohle tvrdit, ale tentokrát s klidným svědomím mohu. Dejte mi jakýs takýs rozpočet a vytvořím vám podobnou srágoru jako Honto ni atta! Jenom o dost lepší. Koupím si navíc jeden počítač, nějaký primitivní software, kámoši budou seiyuu a hurá na věc. Zbytek proměním na alkohol, abych měl kuráž hodit do toho výtvoru úplně každou hovadinu, co mě napadne. Honto je o učitelce, která přišla z podsvětí a ráda vyvolává duchy mrtvých, děsí tím žáky a působí neštěstí. Rychle načárané, "rozhýbané" asi ve "fleši". Objekty se posouvají, natahují, zkracují, zvětšují zmenšují, rotují - alles. Tak co - o čem to udělám já: první by mohlo být o lochneské příšeře, co chce v Kremlu uspořádat turnaj v kuličkách. Další... co o ultraortodoxní židovské pelargóni, které neustále dorůstá předkožka? A nakonec: dobrodružství kynuté bábovky se zapečeným čipem a zipem při přejezdu Sahary na vytuněném kombajnu. Blbé? Jo, ale pořád lepší než tohle. Tenhle sled zloskečů končím po třetím díle. Téměř odpad. Edit (1.11.2011): Jelikož tomu dal yenn víc, bude na tom pracovat! Aby viděl, že umí lépe! ()