poster

Všechna tvoje slunce

 • Francie

  Tous les soleils

Komedie

Francie, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  ****

  Romantická komedie o zamilované puberťačce, která chce stejnou radost dopřát i svému otci. Myšlenkou na seznámení Alessandra s libovolnou ženou nakazí i Alessandrova bratra. A bratříček je to vydařený, jeho zastydlá puberta mlátí dveřmi, zásadně chodí pouze v pyžamu, případně dává průchod svým revolučním myšlenkám trikem s Che Guevarou. Ale nejlepší postavičkou bych vyhlásila Emilie Gavois-Kahn v roli pošťačky, především její dialogy s nezdárným Alessandrovým bratrem by si měl zařadit každý revolucionář do své knihovničky.(19.2.2013)

 • kolodej1
  ****

  dobrý film, spíše takový úsměvný se zajímavým příběhem. Ten je vlastně velmi jednoduchý, ale to vůbec nevadí. Výborný je Alessandrův bratr. A musím ocenit hudební vsuvky, ty považuju za velmi vydařené(23.12.2013)

 • Malarkey
  ***

  Přesně, jak to řekl jeden Francouz v jednom z tuny dialogů v tomhle filmu. Asi je to tady jenom pro intelektuály. U těch dialogů jsem se po pravdě moc nechytal. Byla místa, která byla docela fajn. Třeba jako když si jeden Francouz přinesl do party svojí novou přítelkyni, Litevku a ta přede všemi řekla, že nemá ráda víno. Nedokážete si představit, jak tím všecky ty Francouze ranila. Když nad tím tak přemýšlím, uznávám, že tam byly místa, u kterých se dalo zasmát. Celý ten film mi ale přišel pro diváka děsně nepřístupný.(11.12.2013)