poster

Mafiánky

 • USA

  Wisegirls

 • Slovensko

  Ostré kočky

Krimi / Drama

USA / Velká Británie / Kanada, 2002, 92 min

Režie:

David Anspaugh

Scénografie:

Linda Burton
(další profese)
 • noelcoward73
  **

  Čekal jsem pořádný mafiánský film - honičky, přestřelky, potíže s policií atd. Ale co tohle bylo? Ani ne slabý odvar! Délku filmu 1,5 hod pokládám za takový střed. Ale tady by vůbec neuškodilo, kdyby délka byla maximálně hodinu. 2 * dávám za pro mě většinou nové herecké tváře (které vždy rád vidím) a za jejich celkem dobré výkony. Nápad to nebyl asi špatný, ale ve výsledku to je spíš jen drama s pár výstřely. A to mě rozhodně uspokojit nemůže!(23.1.2013)

 • Renton
  **

  Scénář: John Meadows .. Dvě dokonalé ženy (Mira Sorvino & Melora Walters) vévodí tomuto jinak průměrnému a veskrze obyčejnému krimi snímku z prostředí mafie. Pokud nechováte sympatie ani k jedné z dam, můžete na tento film s klidem zapomenout, neboť vám nepřinese žádné potěšení. To už si raději místo Wisegirls dejte variaci na Wise Guy aka Goodfellas.(18.11.2006)

 • madsenka
  odpad!

  Ježiši kriste, niečo tak hrozné som už dávno nevidela.Mariah Carey-čo robí vo filme?To sa ešte nikto nepoučil z jej predošlých "projektov"?Hlavne príbeh Meg,ten bol dojemný..."Viete dievčatá,nie som veľmi dobrý šofér...Mali sme s priateľom pred svadbou,išli sme autom,ukázal mi na ruské kolo a ja no..dostali sme šmyk a on bol na mieste mŕtvy"Preboha,aj môj deväťročný brat by napísal realistickejší scénar!(18.11.2006)

 • Tommassi3
  ***

  Královnou tohoto snímku je určitě přesvědčivá Mira Sorvino, ale ani Mariah Carey se nemusí za svůj výkon stydět !! Minimálně je na ni moc hezký pohled..;) Nejedná se o nijak světobornou záležitost, ale na servírky v baru italského pseudokmotra se mi, jako člověku pracujícímu léta v gastronomii, moc příjemně koukalo !! Celkem zajímavá zápletka výhradně se motající kolem Meg Kennedy sice občas dostane ránu pod pás z vlastních znuděných scénáristických řad, příběhy i postavy všech tří hrdinek jsou i přes zjevnou snahu ploché jako anorektická asiatka, ale jinak Mafiánky rozhodně nenudí !! A to "překvapivé" finále ?? I vítěz finálového utkání letošního ročníku Ligy mistrů byl překvapivější !! ;) Leč v konečném zúčtování přesně pasující do nenáročné a příjemné záležitosti na hodně silné tři hvězdičky..;)(28.5.2013)

 • BuddyO
  *

  Tak tohle byl ale opravdu hloupý film. Pár světlých, nebo chcete-li napínavých, chvilek z průběhu filmu dokonale vymazal stupidní závěr, který byl tak strašně amatérský a předvídatelný, že bych ho odpustil pouze čerstvému absolventovi filmové školy a i u něho bych si v duchu říkal, že příliš talentu nepobral. Stručně řečeno, Wisegirls je zbytečným filmem, který zdobí pouze Mira Sorvino v sexy oblečku číšnice. 1* - 15%(22.8.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace