poster

Máš minutu! (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2011, 70 min

Režie:

Ondřej Sokol
 • SOLOM.
  *

  Zřejmě vůbec nejslabší pořad, ve kterém se objevila a měla na starost známá dvojka Michal Suchánek a Richard Genzer. Vůbec se nedivím, že to skončilo jen po pár dílech. Sám jsem viděl jen dva, nebo tří a bohatě mi stačilo. Některé úkoly byli sice dle mého opravdu těžké, ale hlavní prioritou je pobavit diváka a to se v tomto případě nestalo…(4.12.2018)

 • Zeck
  *

  Česko stále sto let za opicema (západem). Zatímco opice si tento druh pořadu užívali v 80. letech a teď se u nich objevuje už jen v legendárních pořadech. My s tím přicházíme v roce 2011 jako se žhavou novinkou, která má strhnout masy a vydojit z nich hektolitry chcanek nadšení. Stydím se za televizní tvorbu všech televizí v ČR, protože v zemích třetího světa se točí nejdražší formáty reality-show na světe, sází se tam na pobavení diváka, přebírají se tam ty nejnáročnější koncepty pořadů z USA a západní Evropy. Co se děje tou dobou u nás? SuperStar 5, Talentmánia, Máš minutu, Vysoká hra (Milionář), Čápi v kundě, Farmář hledá píču ... jdetě se vysrat... pokud chci vidět tento studiový paskvil, pustím si obdobný pořad pro děti, který běží ve všední den od 14:00 a soutěží se tam o PlayStation, nebudu na to čumět v nejlukrativnější dobu, co televizním vysílání vůbec nabízí (neděle 20:00). Obávám se, že kvalita vysílání českých televizí bude přímo uměrná vymření současné důchodcovské generace, kterou kojilo komunistické vysílání "rude hovno" a tak jim Ordinace, Ulice a estrády příjdou standard od kterého by se nemělo opouštět (už 40 let). 10%(26.4.2011)

 • boshke
  *

  Nápad nemusí být v principu tak špatný (akčnější a svižnější Hodina pravdy), ale formát je opravdu zoufalý. Neskutečně otravný všudypřítomný robotický hlas (hlavně, že nám před každým úkolem řekne, že soutěžící může být při nesplnění úkolu vyřazen - kdo by to byl řekl?), otravný klakson na začátku každého úkolu, trapně jímavá hudba při nesplnění úkolu, Geňa sedící mezi dcerou a babičkou a usilovně fandící. Navíc ani jeden z nich dvou moderovat neumí... 30%(11.4.2011)

 • AndreyCSFD
  *

  Soutěž, která svým formátem brzy nudí. Takový hopsací milionář. Moderátorské duo je i po dlouhých letech spolupůsobení nesehrané a nesympatické. Oba jsou už na vtípky staří a pohled na ně není taky zrovna příjemný. Chybí jim moderátorský um, empatie a přátelskost k soutěžícím. Jediné, co mě dostalo byl fakt, že studio a hlášení úkolů je inspirováno TRONem (za to ta hvězdička).(25.4.2011)

 • borohub
  odpad!

  Trapné, nechápu na jakou úroveň se Genzer s Suchánkem snížil. Nejprve úkol představí robotický hlas a vždy po zadání úkolu řekne "pokud soutěžící úkol nesplní může být vyřazen", jako by to někdo nevěděl. Občas se fakt upřímně směju, jako kdy např: přebornice v Puzzlích nesloží Puzzle. Díky bohu to Prima po hlavním vysílacím čase přesunula na nějakou 23. hodinu a pak to na dobro zrušila. Doufám že takovýhle sráč už na obrazovce neuvidím..(20.8.2011)

 • - Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po desáté epizodě. (JoranProvenzano)