Reklama

Reklama

Máš minutu!

(pořad)
všechny plakáty
Soutěžní
Česko, 2011, 70 min

Velkolepý soutěžní pořad je postaven na disciplínách, které si každý může zkusit doma. V každé z epizod soutěžící musí čelit deseti výzvám, u nichž se stupňuje obtížnost. Spolu s tím stoupá i možná výhra. Některé hry vyžadují zručnost, jiné rychlost, další pevnou ruku. U všech je limit 60 vteřin. Soutěžící může kdykoli odejít s penězi, které do té chvíle vydělal. Stojí to pevné nervy, vydržet a dojít až k milionu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (55)

Zeck 

všechny recenze uživatele

Česko stále sto let za opicema (západem). Zatímco opice si tento druh pořadu užívali v 80. letech a teď se u nich objevuje už jen v legendárních pořadech. My s tím přicházíme v roce 2011 jako se žhavou novinkou, která má strhnout masy a vydojit z nich hektolitry chcanek nadšení. Stydím se za televizní tvorbu všech televizí v ČR, protože v zemích třetího světa se točí nejdražší formáty reality-show na světe, sází se tam na pobavení diváka, přebírají se tam ty nejnáročnější koncepty pořadů z USA a západní Evropy. Co se děje tou dobou u nás? SuperStar 5, Talentmánia, Máš minutu, Vysoká hra (Milionář), Čápi v kundě, Farmář hledá píču ... jdetě se vysrat... pokud chci vidět tento studiový paskvil, pustím si obdobný pořad pro děti, který běží ve všední den od 14:00 a soutěží se tam o PlayStation, nebudu na to čumět v nejlukrativnější dobu, co televizním vysílání vůbec nabízí (neděle 20:00). Obávám se, že kvalita vysílání českých televizí bude přímo uměrná vymření současné důchodcovské generace, kterou kojilo komunistické vysílání "rude hovno" a tak jim Ordinace, Ulice a estrády příjdou standard od kterého by se nemělo opouštět (už 40 let). 10% ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Zřejmě vůbec nejslabší pořad, ve kterém se objevila a měla na starost známá dvojka Michal Suchánek a Richard Genzer. Vůbec se nedivím, že to skončilo jen po pár dílech. Sám jsem viděl jen dva, nebo tří a bohatě mi stačilo. Některé úkoly byli sice dle mého opravdu těžké, ale hlavní prioritou je pobavit diváka a to se v tomto případě nestalo… ()

Reklama

Oyer 

všechny recenze uživatele

Kladné pozitivum této soutěže je především to, že Genzer a Suchánek, kteří nás sice soutěží provázejí, přesto nejsou středem pozornosti. Jejich často trapný humor jde konečně do ústraní. Narozdíl od show, ve kterých si zvou hosty, kteří se vůbec nedostávají ke slovu na úkor trapného kdákání Geňy a Suchánka je tu soutěž, kde pozornost poutá někdo jiný. To že jde většinou o lehkomyslné soutěže s chabým doprovodem je už stránka jiná... ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Nápad nemusí být v principu tak špatný (akčnější a svižnější Hodina pravdy), ale formát je opravdu zoufalý. Neskutečně otravný všudypřítomný robotický hlas (hlavně, že nám před každým úkolem řekne, že soutěžící může být při nesplnění úkolu vyřazen - kdo by to byl řekl?), otravný klakson na začátku každého úkolu, trapně jímavá hudba při nesplnění úkolu, Geňa sedící mezi dcerou a babičkou a usilovně fandící. Navíc ani jeden z nich dvou moderovat neumí... 30% ()

SallyZen odpad!

všechny recenze uživatele

Něco na způsob "Hodina pravdy", akorát tady to lidi musí udělat z fleku a lehce vyhrajou aspoň nějakou tu korunu, což mi přijde trapné. Určitě horší než "Hodina pravdy". Jinak určitě Genzera ze Suchánkem je na tohle škoda a Ondra Sokol by neměl plácat svůj talent na takovýhle prkotiny. Teda měl by spíš více hrát a ne režírovat. Na to bude mít času dost. ()

Zajímavosti (1)

  • Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po desáté epizodě. (JoranProvenzano)

Reklama

Reklama