LIVINGDEAD odpad!

Frajeři a jejich kurvy si jeli na ostrov zalovit. Ráno se probudili ve spodním prádle rozmístěni na ostrově. Do toho vstupují prvky dokumentu, ala vyprávění hlavních postav. Co cítili, jak jim bylo, na co mysleli.... prostě kupa sraček. Bylo už na počátku jasné, že přežili. Pokud si myslíte, že bude naháněčka v lese, tak se mýlíte. Jediné zranění bylo, škrábnutí na noze. 80 minut totální ztráty času. ()

ricci.s

Mierne sklamanie. Čakal som niečo v štýle El Rey de la montaña alebo Naked Fear, a toto očakávanie sa mi aj splnilo. No čo môže byť lepšie, ako hon na živý terč a naháňačky v prekrásnej prírode? Strašne mi však vadil ten dokumentárny štýl, dokonca ho považujem za zbytočný. Tie vstupy hlavných postáv do filmu by som skôr privítal ako bonusový materiál na DVD, ale takto vo filme, kde sa to vkuse strieda, to nie. Ináč nečakajte krv, vraždy, ani gore - po tejto stránke to bolo za nula bodov. Už aj thriller je silné slovo, skôr to vidím na drámu. ()

whack

Autorom k vymysleniu skupiny Real Animal League iste poslúžili ako vzor reálne skupiny ako Justice Department a pod. Hoci podobný scenár sa nikdy nestal. Členovia Real Animal League unesú päť mladých lovcov, zdrogovaných a polonahých ich vyhodia v lese na škótskom ostrove Mull a urobia si z nich lovnú zver. Film je robený dokumentárnou formou, vidíme rozhovory s fikcionálnymi obeťami, zrekonštruované udalosti v lesoch a "skutočné" videá natočené samotnými Real Animal League. Keby tam trochu absentovala tá jednostrannosť, bol by to thriller hodný jedného zhliadnutia. Lovu zdar :)) ()

Dellamorte

Edward to zmákol rafinovane. Vystihol dobu , v ktorej už aj slepec túži po sfilmovaných skutočných udalostiach a najlepšie priamo docu/ formou. Celé to obohatil priamym vstupom aktérov do filmu a prestrihal nádhernou Škótskou nature. Blooded má síce svoj " lovecký " význam a touto formou mal byť zvýraznený , ale spracovanie Mi napriek výpovednej hodnote - nesadlo. ()

ARI50

Hon na lidi začal a u tohohle filmu taky rychle skončil těchhle snímku tady už bylo ale pořád nic a nic. Jednu hvězdičku jenom za snipery, tot vše jinak nuda a velké zklamání. ()