Café Barrandov (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2011, 30 min

Petr Soukup

Viděl jsem díl s Brichtou a Loufou. O zábavu nebylo nouze, dozvěděl jsem se jak to má konečně Brichta s tím okem a Fanánek je výbornej bavič. Svobodová je trochu ztuhlá, ale jinak NA POHODU.(21.4.2011)

• NinonL

Viděla jsem díl s A. Verešovou a musím uznat, že Vendula Auš až takovou slépkou není, resp. jsou i větší. Když se ale snaží do každého vyprávění vnést příběhy z vlastního života, usínám nudou a tudíž přepínám. Osobně bych se s hlasem jako po 10 ledových pivech do moderování nehrnula.(27.6.2011)

Viděl jsem dva díly. Podobně, jako u jiných talk-show, záleží i zde na dvou faktorech. Umu moderátora a vstřícnosti a inteligenci hostů. Vendula Svobodová není moderátorka kvalit Šípa nebo Krause, ale ani není tak sračkometná, jako Barbora Tachecí. A výběr hostů byl prozatím velmi dobrý...(25.4.2011)

Viděl jsem díl s Brichtou a Fanánkem a docela jsem se bavil, jinak Svobodová trošku slabší v moderování.(21.4.2011)

• Rosalinda

Omlouvám se všem zúčastněným, ale když toto vidím, napadá mne jen jedno... Proč se takové pořady točí? A na to se někdo dívá? Hvězdičky, které zde někdo uděluje, padají snad jen díky vtipnějším hostům, jinak už nerozumím vůbec ničemu.(22.6.2011)